102704
 

Подаруй проходження хоррор-квесту для компанії!

Разом із тим, як закриються двері, почнеться зворотний відлік. У 4-х друзів буде обмежена кількість часу, щоб вибратися із замкнутого приміщення. Але перед цим їм необхідно обрати одну з чотирьох кімнат. У кожному залі свої правила, завдання, методи виживання і час — від 60 до 90 хвилин. Спеціально на цей період те, що зазвичай знаходиться під замком, відкриють для компанії хоробрих. Варто бути обережним на вході — місцеві жителі з нетерпінням чекають на нових гостей. детальніше...

4 люд. до 90 хвилин Використати до 31.12.2018
800 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 73 раз
4 людини
до 90 хвилин
Форма одягу - зручна
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років
Використати до 31.12.2018

Хоррор-квест для компанії — що це?

Командна гра в стилі фільмів жахів. Команді з 4-х Щасливчиків необхідно розкрити страшний секрет, який зберігає одна з чотирьох кімнат. Друзів закриють у приміщенні, звідки необхідно буде вибратися за певний час. Усередині на них очікують десятки загадок і страшних завдань. Для проходження не потрібно володіти специфічними знаннями з різних сфер — тільки логіка, уважність і безстрашність.

Як все відбувається?

Щасливчики опиняться у Bermuda Quest, де їх зустріне інструктор. Він розповість про історію обраної кімнати й головної мети гри. Попередньо друзі визначать, у якому залі хочуть побувати:

  • «Притулок перфоманс»;
  • «Проклятий будинок»;
  • «Астрал»;
  • «Клінічна смерть».

За Щасливчиками закриють двері, й гра почнеться. Для того щоб залишити похмуре місце, потрібно задіяти командне мислення. Не варто відволікатися на дрібниці під час пошуків відповіді — навіть на віддалену маленьку фігуру в кутку, яка привітно махає рукою.

4 квести на вибір

Кімнати «Астрал» і «Притулок» обладнані за мотивами однойменних фільмів. «Клінічна смерть» повідає про життя після смерті та її «побічні ефекти». А «Проклятий будинок» відбудеться на 3 поверхах і підготує для Щасливчиків дуже багато дитячих «веселощів».

Не на самоті

За кожною дією і рухом Щасливчиків стежитимуть. Але навряд прохолодна рука або легкий сміх у кутку виявиться знайомим.

Таємниця не покине меж кімнати

Для проходження квесту не потрібно розуміти багато аспектів з області науки, техніки, мистецтва та інших сфер. За потреби інструктор надасть учасникам підказку. Але якщо після закінчення часу вийти з залу не вдасться, таємниця залишиться там назавжди.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Bermuda Квест - Хоррор-квест
вул. Дерибасівська, 33 Показати на мапі
вул. Буніна, 39 Показати на мапі
вул. Кордонна, 25 Показати на мапі
вул. Малиновського, 132а Показати на мапі

1 відгук

Я
Яна
2 лютого 2018
боюсь сказать что-то конкретное, чтобы не сболтнуть лишнего. одним словом - это стремно. вот серьезно. мы были в "проклятом доме", хочу еще пойти в комнату "Астрал". в "доме" я в моментами так кричала, даже стыдно немного)) ты вроде и понимаешь, что это все не по-настоящему должно быть, но когда туда попадаешь, ты будто в реальном мире и борешься с чем-то неведомым за собственную жизнь

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень