Подаруй проходження horror-квесту для компанії!

подарували вже 133 разів
800 грн 4 люд. до 90 хв.
4 людини
до 90 хв.
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років
Форма одягу - зручна
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Після короткого інструктажу компанію проведуть в кімнату, де відбудеться гра. Коли закриється двері, почнеться зворотний відлік. Друзям належить вибратися з приміщення за відведений час, вирішуючи головоломки і виконуючи завдання. Перешкоджати цьому будуть актори, які ховаються в темряві. При необхідності у інструктора можна попросити підказку.

Чому ми вибрали квест-кімнату Bermuda Quest

Друзям належить пройти містичний хоррор-квест «Клінічна смерть». Відвідати кімнату можна як в будні дні, так і на вихідних. Локація розташована в центрі Одеси — на вулиці Дерибасівській.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Яна
2 февраля 2018
боюсь сказать что-то конкретное, чтобы не сболтнуть лишнего. одним словом - это стремно. вот серьезно. я моментами так кричала, даже стыдно немного)) ты вроде и понимаешь, что это все не по-настоящему должно быть, но когда туда попадаешь, ты будто в реальном мире и борешься с чем-то неведомым за собственную жизнь!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки