Подаруйте проходження horror-квесту для компанії!

подарували вже 201 рази
800 грн 4 люд. до 90 хв.
4 людини
до 90 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 30.11.2019
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – зручна

Як відбувається враження

Після короткого інструктажу компанію проведуть до кімнати, де відбудеться гра. Коли закриються двері, почнеться зворотний відлік. Друзям потрібно вибратися з приміщення за відведений час, вирішуючи головоломки та виконуючи завдання. Перешкоджати цьому будуть актори, які ховаються у темряві. При необхідності в інструктора можна попросити підказку.

Чому ми вибрали квест-кімнату Bermuda Quest

Друзі пройдуть містичний хоррор-квест «Клінічна смерть». Відвідати кімнату можна як в будні дні, так і на вихідних. Локація розташована в центрі Одеси — на вулиці Дерибасівській.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Яна
2 лютого 2018
боюсь сказать что-то конкретное, чтобы не сболтнуть лишнего. одним словом - это стремно. вот серьезно. я моментами так кричала, даже стыдно немного)) ты вроде и понимаешь, что это все не по-настоящему должно быть, но когда туда попадаешь, ты будто в реальном мире и борешься с чем-то неведомым за собственную жизнь!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.