Подаруйте проходження horror-квесту для компанії!

подарували вже 175 рази
800 грн 4 люд. до 90 хв.
4 людини
до 90 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2019
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – зручна

Як відбувається враження

Після короткого інструктажу компанію проведуть до кімнати, де відбудеться гра. Коли закриються двері, почнеться зворотний відлік. Друзям потрібно вибратися з приміщення за відведений час, вирішуючи головоломки та виконуючи завдання. Перешкоджати цьому будуть актори, які ховаються у темряві. При необхідності в інструктора можна попросити підказку.

Чому ми вибрали квест-кімнату Bermuda Quest

Друзі пройдуть містичний хоррор-квест «Клінічна смерть». Відвідати кімнату можна як в будні дні, так і на вихідних. Локація розташована в центрі Одеси — на вулиці Дерибасівській.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Яна
2 лютого 2018
боюсь сказать что-то конкретное, чтобы не сболтнуть лишнего. одним словом - это стремно. вот серьезно. я моментами так кричала, даже стыдно немного)) ты вроде и понимаешь, что это все не по-настоящему должно быть, но когда туда попадаешь, ты будто в реальном мире и борешься с чем-то неведомым за собственную жизнь!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.