102849
 

Подаруй майстер-клас гарячої йоги в групі!

Групове заняття з гарячої йоги — сучасного напрямку східної практики. Різні вправи виконуються у спеціальному залі, де підтримується висока температура. Спека допомагає поліпшити гнучкість, зняти стрес і вивести токсини з організму. Стежити за правильним повторенням асан буде досвідчений інструктор. Килимок для йоги видається на місці. Тривалість сеансу — до 90 хвилин. детальніше...

1 люд. 1 заняття до 90 хвилин Використати до 30.11.2018
1 людина
1 заняття до 90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Не рекомендується вагітним
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 30.11.2018

Гаряча йога в групі — що це?

Можливість випробувати сили у незвичайному напрямку давньосхідної практики. Асани і дихальні вправи з гарячої йоги виконуються у кімнаті з високою температурою і вологістю, яка відтворює спекотний індійський клімат. Тепло розслаблює м'язи та зв'язки, покращуючи гнучкість і збільшуючи діапазон рухів. Це дозволяє правильно виконувати асани навіть без уміння сідати на шпагат. Килимок для йоги видається на місці. Тривалість заняття — близько 90 хвилин.

Як все відбувається?

За новими відчуттями Щасливчик вирушить у центр YogaHot, де він буде займатися під наглядом досвідченого наставника. Він допоможе освоїти комплекс вправ і простежить за правильністю техніки. Майстер показуватиме пози у певній послідовності — кожна нова вправа готує тіло до наступної. Після активного заняття можна освіжитися у душовій кабіні.

Ефект сауни

Завдяки високій температурі, яка підтримується у приміщенні, створюється ефект сауни: калорії спалюються швидше, а разом з потом із організму виводяться токсини.

Релакс душі і тіла

Поєднання складних поз, розтяжки та дихальні медитації сприятливо позначаються на фізичному та ментальному здоров'ї людини. Під час заняття зникає стрес і поліпшується настрій.

Підійде кожному

Гаряча йога не вимагає спеціальних навичок або хорошої розтяжки — виконати вправи може кожен.

Місце проведення враження:

YogaHot - Центр - Одеса
вул. Черняховського, 4 Показати на мапі

1 відгук

Л
Лера
7 травня 2018
действительно горячо) это отличный опыт. мне понравилось, хотя не была уверена, что мне подойдет такой формат йоги. жару я переношу плохо, но решила рискнуть, и не ошиблась. несмотря на высокие температуры, не было душно. заниматься было комфортно) спасибо

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень