102849
 

Подаруй майстер-клас гарячої йоги в групі!

Групове заняття з гарячої йоги — сучасного напрямку східної практики. Різні вправи виконуються у спеціальному залі, де підтримується висока температура. Спека допомагає поліпшити гнучкість, зняти стрес і вивести токсини з організму. Стежити за правильним повторенням асан буде досвідчений інструктор. Килимок для йоги видається на місці. Тривалість сеансу — до 90 хвилин. детальніше...

1 люд. 1 заняття до 90 хвилин Використати до 31.03.2019
200 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 76 раз
1 людина
1 заняття до 90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Не рекомендується вагітним
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2019

Гаряча йога в групі — що це?

Можливість випробувати сили у незвичайному напрямку давньосхідної практики. Асани і дихальні вправи з гарячої йоги виконуються у кімнаті з високою температурою і вологістю, яка відтворює спекотний індійський клімат. Тепло розслаблює м'язи та зв'язки, покращуючи гнучкість і збільшуючи діапазон рухів. Це дозволяє правильно виконувати асани навіть без уміння сідати на шпагат. Килимок для йоги видається на місці. Тривалість заняття — близько 90 хвилин.

Як все відбувається?

За новими відчуттями Щасливчик вирушить у центр YogaHot, де він буде займатися під наглядом досвідченого наставника. Він допоможе освоїти комплекс вправ і простежить за правильністю техніки. Майстер показуватиме пози у певній послідовності — кожна нова вправа готує тіло до наступної. Після активного заняття можна освіжитися у душовій кабіні.

Ефект сауни

Завдяки високій температурі, яка підтримується у приміщенні, створюється ефект сауни: калорії спалюються швидше, а разом з потом із організму виводяться токсини.

Релакс душі і тіла

Поєднання складних поз, розтяжки та дихальні медитації сприятливо позначаються на фізичному та ментальному здоров'ї людини. Під час заняття зникає стрес і поліпшується настрій.

Підійде кожному

Гаряча йога не вимагає спеціальних навичок або хорошої розтяжки — виконати вправи може кожен.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
YogaHot - Центр - Одеса
вул. Черняховського, 4 Показати на мапі

1 відгук

Л
Лера
7 травня 2018
действительно горячо) это отличный опыт. мне понравилось, хотя не была уверена, что мне подойдет такой формат йоги. жару я переношу плохо, но решила рискнуть, и не ошиблась. несмотря на высокие температуры, не было душно. заниматься было комфортно) спасибо

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень