Подаруйте майстер-клас гарячої йоги в групі!

подарували вже 128 рази
1 людина
до 90 хв
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

На занятті тренер допоможе опанувати комплекс вправ і простежить за правильністю їхнього виконання. Новачок навчиться правильно розтягувати м'язи та робити скручування. Виконувати асани він буде в залі з високою температурою та вологістю повітря. Наприкінці заняття на учня чекає чайна церемонія, яку інструктор проводить для всієї групи. Під час неї можна обговорити результати тренування та поставити майстру будь-які питання.

Чому ми вибрали центр гарячої йоги YogaHot

Студія обладнана сучасною системою генерації вологості. Температура повітря в залі сягає 35-40 °C, а вологість —  45%. Для занять клієнтам видають спеціальні йогамати, які вбирають піт і не дозволяють стопам ковзати. У YogaHot є просторі роздягальні та душові з екологічно чистими засобами гігієни.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Лера
7 травня 2018
действительно горячо) это отличный опыт. мне понравилось, хотя не была уверена, что мне подойдет такой формат йоги. жару я переношу плохо, но решила рискнуть, и не ошиблась. несмотря на высокие температуры, не было душно. заниматься было комфортно) спасибо

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.