102850
 

Подаруй майстер-клас гарячої йоги в групі для двох!

Сучасний напрямок у східній практиці — гаряча йога. Групове заняття відбувається у спеціальному залі, де за допомогою високої температури та рівня вологості відтворюється жаркий індійський клімат. Тепло допоможе розслабити м'язи, поліпшити гнучкість і вивести з організму токсини. Новачок буде виконувати асани та дихальні вправи в певному порядку, повторюючи їх за тренером. Тривалість заняття — близько 90 хвилин. детальніше...

2 люд. 1 заняття до 90 хвилин Використати до 31.03.2019
400 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 31 раз
2 людини
1 заняття до 90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Не рекомендується вагітним
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2019

Гаряча йога в групі для двох — що це?

Знайомство з незвичайним напрямком східної практики — бікрам-йогою. Названа на честь засновника, вона базується на принципах хатха-йоги та передбачає виконання вправ у певній послідовності. Заняття відбувається в спеціальному залі, де штучно підтримується жаркий клімат. Висока температура розслабляє м'язи та допомагає уникнути травмування. Тривалість заняття — до 90 хвилин.

Як все відбувається?

Разом з близькою людиною Щасливчик вирушить у центр YogaHot, який спеціалізується на незвичайному напрямку давньосхідної практики. Пара приєднається до невеликої групи та познайомиться з досвідченим тренером, який допоможе опанувати мистецтво йоги. Майстер видасть спеціальні мати та запропонує зайняти свої місця. Потім професіонал покаже різні асани, які друзям необхідно відтворити. Після заняття можна прийняти душ.

Унікальна методика

Гаряча йога — це унікальна форма вправ. Висока температура, при якій виконуються асани, підвищує гнучкість м'язів і зменшує ймовірність травмування.

Не потрібна підготовка

Для виконання асан не потрібні спеціальні навички або вміння сідати на шпагат. Тренер допоможе прийняти необхідну позу, а спека розслабить м'язи, що полегшить виконання рухів.

Релакс на занятті

Як і інші форми практики, гаряча йога охоплює медитацію. Спеціальні вправи допомагають зняти стрес і повністю розслабитися.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
YogaHot - Центр - Одеса
вул. Черняховського, 4 Показати на мапі

1 відгук

Л
Лера
7 травня 2018
действительно горячо) это отличный опыт. мне понравилось, хотя не была уверена, что мне подойдет такой формат йоги. жару я переношу плохо, но решила рискнуть, и не ошиблась. несмотря на высокие температуры, не было душно. заниматься было комфортно) спасибо

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень