Подаруйте майстер-клас гарячої йоги в групі для двох!

подарували вже 66 рази
2 людини
до 90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Друзі будуть виконувати різні асани в спеціальному залі, де підтримується висока температура. Тренер проведе коротку розминку, а потім покаже деякі види вправ, які потрібно повторити за ним. Подібні заняття розслаблюють м'язи та допомагають уникнути травмування за рахунок спеки в приміщенні. Після тренування можна прийняти душ.

Чому ми вибрали центр гарячої йоги YogaHot

Це єдина в Україні мережа гарячої йоги. За необхідності інструктор допоможе виконати вправу або спростить її, щоб займатися було комфортно. Для тренувань надають спеціальні йогамати.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Лера
7 травня 2018
действительно горячо) это отличный опыт. мне понравилось, хотя не была уверена, что мне подойдет такой формат йоги. жару я переношу плохо, но решила рискнуть, и не ошиблась. несмотря на высокие температуры, не было душно. заниматься было комфортно) спасибо

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.