Перегони на каяках для двох

2 людини
до 3 годин
Залежить від погоди
Доступно з 10 років
Використати до 31.10.2019
Літнє враження

Як відбувається враження

Друзі вирушать на пляж. Інструктор видасть кожному рятувальний жилет і проведе розминку. Потім він розповість, як керувати каяком і правильно гребти. Учасники виберуть, на якому човні кататися. Це може бути один двомісний каяк або два одномісних. Після цього тренер порадить маршрут річкою, і друзі вирушать в самостійне плавання.

Чому ми вибрали центр прокату «Одеський Центр Каякінгу»

Катання проходить на одному з найпопулярніших пляжів Одеси — «Ланжерон». Тренування доступні для дорослих і дітей. Для керування каяком не потрібні спеціальні навички. У центрі працюють досвідчені інструктори, які розкажуть новачкам про техніку веслування. Спортсменам надають все необхідне спорядження.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Виталий
21 серпня 2018
Люблю водные виды спорта! В этот раз благодаря друзьям удалось испытать каяки. Очень все понравилось! И впечатления, и инструктор, который показал, как управлять лодкой, и само снаряжение. Все на высшем уровне! Спасибо за отличный выходной!
Дима
24 липня 2017
Офигенное впечатление! На каяках с девушкой плавали впервые, но это очень легко. Инструктаж занимает совсем немного времени - только что был на берегу, а вот ты уже и поплыл. Почти 3 часа на воде - в итоге классно отдохнули и повеселились.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.