21227
 

Подаруй фотосесію!

Перед зйомкою можна порадитися з фотографом щодо майбутнього образу та реквізиту. Модель вирушить до студії, де зроблять легку укладку та макіяж відповідно до вбрання. Потім почнеться зйомка. У клієнта буде достатньо часу, щоб реалізувати всі задумані ідеї. Фотограф допоможе підібрати вдалі пози й вибере ідеальні ракурси. Протягом трьох тижнів він передасть усі оригінальні знімки, а також додатково відретушує 20 кращих світлин. детальніше...

1 люд. до 2 годин Використати до 30.04.2019
2 500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 158 раз
1 людина
до 2 годин
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Перед зйомкою можна порадитися з фотографом щодо майбутнього образу та реквізиту. Модель вирушить до студії, де зроблять легку укладку та макіяж відповідно до вбрання. Потім почнеться зйомка. У клієнта буде достатньо часу, щоб реалізувати всі задумані ідеї. Фотограф допоможе підібрати вдалі пози й вибере ідеальні ракурси. Протягом трьох тижнів він передасть усі оригінальні знімки, а також додатково відретушує 20 кращих світлин.

Чому ми вибрали фотостудію Moloko

У студії є кілька тематичних локацій для зйомок. Більша частина з них створена за авторськими ескізами. Для зручності клієнтам надають гримувальний стіл та окрему гардеробну. Під час фотосесії можна змінити кілька образів.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

9 відгуків

10 жовтня 2018
Получила сертификат в качестве подарка. Я очень довольна процессом и результатом проведенной фотосессии. Хочу выразить огромную благодарность за высокий профессионализм фотографу Анне и визажисту Нике - мастерство девочек бесспорно. Фотографии просто великолепны! Фотограф помогла не только с выбором образов, но и с постановкой поз. У меня остались только положительные эмоции!)) Все ооочень...
Получила сертификат в качестве подарка. Я очень довольна процессом и результатом проведенной фотосессии. Хочу выразить огромную благодарность за высокий профессионализм фотографу Анне и визажисту Нике - мастерство девочек бесспорно. Фотографии просто великолепны! Фотограф помогла не только с выбором образов, но и с постановкой поз. У меня остались только положительные эмоции!)) Все ооочень понравилось! Буду всем рекомендовать! Спасибо еще раз за прекрасно проведенное время и отличную работу!!!

8 вересня 2015
Мы с мужем подарили фотосессию дочери в день рождения. Она была очень рада такому подарку, а когда отправились вместе с ней в фотостудию, то была на "седьмом небе". С нами работали очень приятные ребята, фотограф и визажист.Фото получились просто супер! Это просто замечательный подарок для девочки-подростка. Не сомневайтесь, дарите!

Н
Нина
30 вересня 2014
Здравствуйте! Я просто в восторге от фотосессии и уже не дождусь готовых фотографий! Фотограф отлично разбирается в своем деле и работать с ним было легко и комфортно)

18 червня 2014
Спасибо мужу за подарок! Модель из меня конечно еще та, но судя по работе визажиста и фотографа, должно быть не мало хороших фоток! Спасибо бодо за организацию!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень