21227
 

Подаруй фотосесію!

2-годинна зйомка у професійного фотографа, результатом якої стануть 40 повністю оброблених знімків. Локацією може стати обладнана студія або мальовничий район міста. Ідеальний вигляд в кадрі забезпечить стиліст: він доповнить образ укладкою та макіяжем. Побачити готові результати можна за 2-3 тижні. Разом з пакетом відретушованих фото профі також передасть всі вдалі фото в базовій обробці. детальніше...

1 люд. до 2 годин Використати до 30.09.2018
1 людина
до 2 годин
Використати до 30.09.2018

Фотосесія — що це?

Можливість відчути себе справжньою моделлю і взяти участь у персональній фотосесії від досвідченого майстра. Він проконсультує з приводу способу й тематики зйомки, а також підбере вдалі ракурси. Щасливчик зможе реалізувати будь-які ідеї, адже йому доступні локації на вибір. Знімальним майданчиком стане затишна студія з професійним освітленням або мальовнича вулиця в старій частині міста.

Як все відбувається?

Щасливчик відправиться в студію MOLOKO, де проведе до 2-х годин, змінюючи пози й образи. Фотограф розповість, як скласти руки, та з якого боку краще дивитися в об'єктив. Підготуватися до зйомки допоможе стиліст: Щасливчику зроблять макіяж і легку укладку. Підсумком фотосесії стане кілька десятків знімків у повній обробці, а також усі вдалі фото, які пройдуть базову ретуш. Побачити результат можна за 2-3 тижні.

40 фото з ретушшю

Щасливчик отримає безліч знімків з повноцінною обробкою. Ідеальне світло, колір і композиція — ці кадри могли б стати окрасою глянцевого журналу. Також фотограф надасть усі вихідні фото, вони пройдуть базову ретуш.

До 2 годин зйомок

Щасливчик матиме вдосталь часу на реалізацію всіх ідей та навіть зміну одягу. Фотограф встигне створити ідеальне освітлення і зробити безліч кадрів, щоб з легкістю вибрати кращі.

Локація на вибір

Щасливчик сам вирішить, де проводити фотозйомку. Це можуть бути декорації професійної студії, мальовничий парк або історичний район міста.

Місце проведення враження:

49 відгуків реальних людей

О
Ольга
9 лютого 2018
вообще стесняюсь очень фотографироваться, подарили впечатление, пожтому пошла. С этим фотографом все отлично сложилось. я просто с первой минуты чувствовала себя раскрепощенно. в итоге получились отличные фотографии, прямо хоть на обложку)

Т
Татьяна
9 лютого 2018
Фотосессия прошла отлично. Фотограф хорошо ладит с детьми и вообще как-то создает настроение веселиться и дурачиться, а не картинно сидеть на стуле. Очень понравилось! Ждем теперь фотки))

Н
Наталья
18 січня 2018
Все прошло на высшем уровне) По телефону согласовали место, встретились. Уже на месте мне сделали легкий мейкап, так что заранее готовиться не пришлось) Съемки длились где-то час, фотограф разрешил сделать несколько общих фотографий с любимым) Буквально через 2 недели мы получили уже готовые фотографии, очень довольны! Показываем малышу)

В
Владимир
16 вересня 2017
добрый день! впечатление было великолепное, все понравилось! очень ответственный фотограф, профессионально давал советы, как и что делать! фотографии получились очень хорошие!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень