21227
 

Подаруй фотосесію!

2-годинна зйомка у професійного фотографа, результатом якої стануть 20 повністю оброблених знімків. Локацією може стати обладнана студія або мальовничий район міста. Ідеальний вигляд в кадрі забезпечить стиліст: він доповнить образ укладкою та макіяжем. Побачити готові результати можна за 2-3 тижні. Разом з пакетом відретушованих фото профі також передасть всі вдалі фото в базовій обробці. детальніше...

1 люд. до 2 годин Використати до 31.03.2019
1 людина
до 2 годин
Використати до 31.03.2019

Фотосесія — що це?

Можливість відчути себе справжньою моделлю і взяти участь у персональній фотосесії від досвідченого майстра. Він проконсультує з приводу способу й тематики зйомки, а також підбере вдалі ракурси. Щасливчик зможе реалізувати будь-які ідеї, адже йому доступні локації на вибір. Знімальним майданчиком стане затишна студія з професійним освітленням або мальовнича вулиця в старій частині міста.

Як все відбувається?

Щасливчик відправиться в студію MOLOKO, де проведе до 2-х годин, змінюючи пози й образи. Фотограф розповість, як скласти руки, та з якого боку краще дивитися в об'єктив. Підготуватися до зйомки допоможе стиліст: Щасливчику зроблять макіяж і легку укладку. Підсумком фотосесії стане кілька десятків знімків у повній обробці, а також усі вдалі фото, які пройдуть базову ретуш. Побачити результат можна за 2-3 тижні.

20 фото з ретушшю

Щасливчик отримає безліч знімків з повноцінною обробкою. Ідеальне світло, колір і композиція — ці кадри могли б стати окрасою глянцевого журналу. Також фотограф надасть усі вихідні фото, вони пройдуть базову ретуш.

До 2 годин зйомок

Щасливчик матиме вдосталь часу на реалізацію всіх ідей та навіть зміну одягу. Фотограф встигне створити ідеальне освітлення і зробити безліч кадрів, щоб з легкістю вибрати кращі.

Локація на вибір

Щасливчик сам вирішить, де проводити фотозйомку. Це можуть бути декорації професійної студії, мальовничий парк або історичний район міста.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

49 відгуків

О
Ольга
9 лютого 2018
вообще стесняюсь очень фотографироваться, подарили впечатление, пожтому пошла. С этим фотографом все отлично сложилось. я просто с первой минуты чувствовала себя раскрепощенно. в итоге получились отличные фотографии, прямо хоть на обложку)

Т
Татьяна
9 лютого 2018
Фотосессия прошла отлично. Фотограф хорошо ладит с детьми и вообще как-то создает настроение веселиться и дурачиться, а не картинно сидеть на стуле. Очень понравилось! Ждем теперь фотки))

Н
Наталья
18 січня 2018
Все прошло на высшем уровне) По телефону согласовали место, встретились. Уже на месте мне сделали легкий мейкап, так что заранее готовиться не пришлось) Съемки длились где-то час, фотограф разрешил сделать несколько общих фотографий с любимым) Буквально через 2 недели мы получили уже готовые фотографии, очень довольны! Показываем малышу)

В
Владимир
16 вересня 2017
добрый день! впечатление было великолепное, все понравилось! очень ответственный фотограф, профессионально давал советы, как и что делать! фотографии получились очень хорошие!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень