Подаруйте фотосесію з подружками!

подарували вже 31 рази
2500 грн 4 люд. до 2 годин
4 людини
до 2 годин
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Обговоривши всі подробиці між собою, дівчата прибудуть на локацію. Тут вони зможуть підготуватися до зйомки й поділитися з фотографом своїми ідеями. Він утілить їх у реальність: допоможе з вдалим позуванням та підбере вигідні ракурси. Подруги отримають оброблені знімки вже за три тижні. 15 з них пройдуть професійну ретуш.

Чому ми вибрали фотостудію Moloko

Площа павільйону — 70 квадратних метрів. На вибір у залі представлено кілька тематичних фотозон. Більшість декорацій виготовлені вручну за індивідуальними ескізами. За бажанням провести зйомку можна просто неба — на локації в межах міста.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

7 відгуків

Диана
6 грудня 2015
Хотели дождаться снега но не вытерпели))) поэтому пошли от обратного. Сфотографировались в декорациях на ярко-розовом фоне. Было НЕВЕРОЯТНО!!! весело! Теперь с нетерпением ждем фоточек))
Рита + Оля + Марина
21 березня 2015
Мы втроем выражаем глубокую благодарность за классно организованное впечатление! Фотки получились отличными, и сам процесс съемки тоже был захватывающим. Образы у нас были удачными, а снимали в парке на фоне цветущих деревьев)))
Вика
7 грудня 2014
С подругами не так страшно отправиться на свою первую фотосессию) Фоткались в студии, т.к. на улице не та погода. Было очень интересно и все прошло легко. Как доказательство - множество классных фото)
Леся
15 липня 2014
Фотосессию с подружками я выбрала среди открыток от Бодо, подаренных моими друзьями) Этих же двух приятельниц я и пригласила с собой на впечатление. Дружим с самого детства, так что это будет отличной памятью для каждой) Все и всем очень-очень понравилось!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.