102700
 

Подаруй фотосесію для вагітних!

Перед фотосесією можна обговорити деталі з фотографом. За бажанням дівчини зйомка пройде з партнером. Моделі нанесуть професійний макіяж і зроблять укладку. Фотограф допоможе підібрати зручні пози та підкреслити животик вагітної. За бажанням можна використовувати різні декорації та змінювати вбрання. Через 3 тижні фотограф надішле всі знімки в базовій обробці. Для глибокої ретуші потрібно вибрати 15 знімків. детальніше...

2 люд. до 2 годин Використати до 30.04.2019
1 500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
2 людини
до 2 годин
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Перед фотосесією можна обговорити деталі з фотографом. За бажанням дівчини зйомка пройде з партнером. Моделі нанесуть професійний макіяж і зроблять укладку. Фотограф допоможе підібрати зручні пози та підкреслити животик вагітної. За бажанням можна використовувати різні декорації та змінювати вбрання. Через 3 тижні фотограф надішле всі знімки в базовій обробці. Для глибокої ретуші потрібно вибрати 15 знімків.

Чому ми вибрали фотостудію Moloko

У студії є кілька локацій із різними декораціями. Вони виконані за авторськими ескізами. За бажанням можна влаштувати зйомку на вулиці — в улюбленому парку чи на тлі старовинної архітектурної.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

1 відгук

Н
Наталья
18 січня 2018
Все прошло на высшем уровне) По телефону согласовали место, встретились. Уже на месте мне сделали легкий мейкап, так что заранее готовиться не пришлось) Съемки длились где-то час, фотограф разрешил сделать несколько общих фотографий с любимым) Буквально через 2 недели мы получили уже готовые фотографии, очень довольны! Показываем малышу)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень