102700
 

Подаруй фотосесію для вагітних!

Фотосесія, яка дозволить зберегти у сімейному альбомі радісні моменти останніх днів перед материнством. Зйомка пройде у сучасній студії або на тлі міських пейзажів — локацію майбутні батьки зможуть обрати самостійно. У результаті вони отримають 15 знімків після повної професійної обробки та вихідні матеріали з базовою корекцією протягом трьох тижнів. Тривалість зйомки — 60 хвилин. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
2 людини
60 хвилин
Використати до 31.03.2019

Фотосесія для вагітних — що це?

Можливість зберегти на фотографіях найщасливіші моменти життя — дні вагітності. Щасливчик сам обере локацію, знімки з якої з'являться у його сімейному альбомі. Це може бути сучасна студія MOLOKO або красиві міські пейзажі, на тлі яких з'явиться майбутня мама. Тривалість зйомки — одна година. Готові фотографії модель отримає протягом трьох тижнів.

Як все відбувається?

Щасливчик познайомиться з досвідченим фотографом на місці зйомки, домовившись про локацію заздалегідь. Приїхати з майбутньою мамою може також її кохана людина, з'явившись у прицілі об'єктива разом з нею. До початку процесу майстер зробить дівчині макіяж і легку зачіску, підкресливши всі деталі підібраного образу. Після настане час фотосесії. Профі підкаже, яким боком краще повернутися до камери та яку позу прийняти. Після залишиться лише дочекатися готових фотографій, які наповнять сімейний альбом.

Професійна ретуш

Важливим процесом у створенні знімків є їх обробка. Досвідчений фотограф вибере 15 кращих кадрів і доведе їх до ідеалу за допомогою редактора. Решта вихідних матеріалів пройдуть базову корекцію.

Макіяж і зачіска від майстра

Доповнять ніжний образ Щасливчика натуральний макіяж і легка укладка. За них візьметься професіонал, підібравши їх під наряд і декорації.

Локація на вибір

Обрати місце зйомки майбутня мама зможе сама. Пам'ятні знімки вона зробить у сучасній студії або на фоні міської краси.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

49 відгуків

О
Ольга
9 лютого 2018
вообще стесняюсь очень фотографироваться, подарили впечатление, пожтому пошла. С этим фотографом все отлично сложилось. я просто с первой минуты чувствовала себя раскрепощенно. в итоге получились отличные фотографии, прямо хоть на обложку)

Т
Татьяна
9 лютого 2018
Фотосессия прошла отлично. Фотограф хорошо ладит с детьми и вообще как-то создает настроение веселиться и дурачиться, а не картинно сидеть на стуле. Очень понравилось! Ждем теперь фотки))

Н
Наталья
18 січня 2018
Все прошло на высшем уровне) По телефону согласовали место, встретились. Уже на месте мне сделали легкий мейкап, так что заранее готовиться не пришлось) Съемки длились где-то час, фотограф разрешил сделать несколько общих фотографий с любимым) Буквально через 2 недели мы получили уже готовые фотографии, очень довольны! Показываем малышу)

В
Владимир
16 вересня 2017
добрый день! впечатление было великолепное, все понравилось! очень ответственный фотограф, профессионально давал советы, как и что делать! фотографии получились очень хорошие!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень