100871
 

Подаруй fishmassage!

Екзотичний екопілінг, який проводять унікальні маленькі рибки — гарра руфа. Весь секрет криється в їх здатності робити шкіру на стопах більш гладкою — вони оновлюють верхній шар, акуратно пощипуючи кожен сантиметр. Спеціальний фермент, що міститься в слині, зволожує шкіру. Дана процедура є приємною релакс-терапією, тому вона є ефективним методом позбавлення стресу та втоми.  детальніше...

1 люд. 30 хвилин Використати до 31.12.2018
300 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 950 раз
1 людина
30 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 3 років
Використати до 31.12.2018

Fishmassage — що це?

Фіш-SPA — це дивовижна екзотична процедура у виконанні рибок гарра руфа. Ці маленькі представники сімейства коропових не тільки подарують приємні відчуття, але й подбають про гладкість стоп і кистей рук, ніжно пощипуючи й очищаючи губами верхній шар шкіри. На Щасливчика чекає прекрасна можливість насолодитися пілінг-масажем із позначкою «еко». У східних країнах така практика налічує вже півтора століття, а в останні роки оцінити її переваги можна і в Одесі.

Як все відбувається?

Щасливчика зустрінуть у SPA-салоні «Балі» та проведуть до кімнати з акваріумом, в який запропонують занурити ноги та кисті рук. У теплій воді шкіра стає м'якою, і гарра руфа одразу беруться за роботу. Сеанс такого пілінгу триває близько півгодини. 

Природний пілінг

Фіш-SPA кардинально відрізняється від традиційного пілінгу, оскільки в ньому не використовуються абразивні матеріали. Гладкість та пружність шкіри — заслуга особливого ферменту в слині рибок. Результат — гладкі руки, ніжні п'ятки й легкість в ногах.

Гладкі ноги й руки

Рибки гарра руфа діють дуже делікатно, але ефективно. І вже після півгодинного сеансу шкіра стане помітно більш гладкою та ніжною. До того ж, оброблені таким чином п'ятки й руки довше залишаються доглянутими.

Ефект релаксації

Процедура має антистресовий ефект. Легке пощипування чудернацьких рибок відверне від тяжких думок і забезпечить повне психологічне розвантаження.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Балі - SPA салон (пров. Онілової)
пров. Онілової, 8/10 Показати на мапі

81 відгук

А
Алена
30 травня 2018
Получила подарок на день рождения!Выбрала именно Fish massage,так как всегда хотелось «попробовать» этих маленьких рыбок!И не ошиблась!Очень понравилось само заведение «Бали»,приветливый и внимательный персонал,релаксирующая атмосфера.А рыбки подарили мне незабываемые впечатления и ощущения!

15 травня 2018
Впечатление подарили как один из подарков на д.р. Очень приятная атмосфера у спа-салона, расслабляет.Приветливый администратор и сотрудники. По началу увидев рыбок, было немного страшно, так как они похожи чем-то на пиявок, а я их жутко боюсь! Но взяла себя в руки и все же окунула ноги. Оказалось очень приятное ощущение вибрации и легкой щекотки ,рыбки очень милые)) После процедуры кожа прям...
Впечатление подарили как один из подарков на д.р. Очень приятная атмосфера у спа-салона, расслабляет.Приветливый администратор и сотрудники. По началу увидев рыбок, было немного страшно, так как они похожи чем-то на пиявок, а я их жутко боюсь! Но взяла себя в руки и все же окунула ноги. Оказалось очень приятное ощущение вибрации и легкой щекотки ,рыбки очень милые)) После процедуры кожа прям шелковистая! В общем думаю обязательно посещать такую процедуру хотя бы раз в месяц.

В
Виктория
1 травня 2018
Все сподобалося, гарні враження!!!

30 квітня 2018
Спасибо за приятную,расслабляющую обстановку. Получила море удовольствия,настоящий точечный массажа ног!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень