101051
 

Подаруй урок гри на електрогітарі!

Захоплююче заняття з гри на електрогітарі від досвідченого музиканта. Індивідуальний формат робить навчання актуальним як для новачків, так і для більш досвідчених гітаристів. Це можливість навчитися правильній постановці рук і пальців, основним акордам, техніці перебір струн і тонкощам гри по табам. А відсутність особистої гітари не стане перешкодою — музичний інструмент буде видано в школі. детальніше...

1 люд. 45 хвилин Використати до 31.03.2018
350 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 318 раз
1 чоловік
45 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 8 років
Використати до 31.03.2018

Електрогітара — що це?

Можливість спробувати себе у грі на електрогітарі — улюбленому інструменті легендарних музикантів. Це індивідуальне заняття в компанії справжнього професіонала своєї справи. Залежно від рівня підготовки, він складе програму навчання. Дзвінкі акорди зазвучать на професійній електрогітарі, яку надасть школа.

Як все проходить?

Щасливчик буде навчатися у стінах одного з найкращих музичних студій Одеси — LETA Production. Досвідчений викладач визначить рівень навичок музиканта і обговорить з ним деталі майбутнього навчання. Щасливчик отримає багато корисних музичних навичок. По закінченні навчання він зможе відтворювати улюблені композиції на освоєному інструменті.

Заняття з профі-музикантом

Щасливчик буде осягати тонкощі гри на електрогітарі в компанії справжнього музиканта. Всі співробітники школи — справжні профі, на рахунку яких чимало років співпраці з легендарної британської медіа-групою EMI Group. І в компанії одного з них належить провести персональне заняття

Музичні навички

За час навчання новачок освоїть:

  • правильну постановку рук і пальців
  • техніку гри на струнах
  • прості акорди

Якщо ж музикант вже має певний досвід, викладач із задоволенням навчить його більш складних елементів і навіть допоможе розучити невелику композицію.

Все необхідне видається

Для навчання не доведеться купувати власну гітару. У музичній школі нададуть все необхідне.

Місце проведення враження:

Leta Production - Студія звукозапису
ул.Радостная, 21а Показати на мапі

7 відгуків реальних людей

17 травня 2017
Хорошая возможность для освоении электрогитары для тех, у кого нет её, но интересуется узнать про неё. Или же если вы уже неплохой электро-гитарист одиночка, можно почувствовать какого это играть в группе..

6 лютого 2015
Я выбрал электрогитару, потому что хотел давно поиграть на ней. С выбором я явно не ошибся. Впечатление проходило в уютной студии, отличное, ухоженное помещение, приятный учитель, а главное - электрогитара. Я наконец сыграл почти все что задумывал и обязательно пойду еще. Впечатлением доволен вполне!

А
Амина
14 червня 2014
Так приятно, что преподаватель - настоящий профессионал. Получила море удовольствия от занятия, хотя раньше гитару даже в руках не держала.

А
Артур
13 березня 2014
У меня неплохой слух, поэтому учиться было легко. Плюс самоучка, играю на обычной гитаре. так что для меня урок был результативным!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень