101051
 

Подаруй майстер-клас гри на електрогітарі!

Холодні металеві струни, вузький гриф і міліметровий медіатор у пальцях — електрогітара дозволяє відчути себе справжнім рок-музикантом. За 60 хвилин навіть новачок навчиться грати прості акорди й акомпанувати собі. У цьому йому допоможуть професійні педагоги школи Rockit. Гітарист із досвідом дізнається, як виконати більш складні елементи. Для уроку не потрібно купувати Kramer або Peavey Vandenberg — інструмент нададуть на місці. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 30.06.2018
350 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 373 раз
1 людина
60 хвилин
Доступно з 6 років
Використати до 30.06.2018

Електрогітара — що це?

Індивідуальний урок наодинці з професійним музикантом, який навчить Щасливчика всьому необхідному. У ході заняття учень здобуде цінні знання в області гри на струнному інструменті. Він зможе задати наставнику будь-які питання: починаючи підбором елементарних акордів для композицій і закінчуючи складними техніками — шредом, тепінгом та іншими.

Як все відбувається?

У Rockit на Щасливчика чекатиме наставник. Він дізнається, наскільки учень знайомий з інструментом і надасть йому електрогітару, підключивши її до комбопідсилювача. Новачок навчиться ставити пальці в необхідну позицію для акордів. Задля спрощення завдання викладач задасть ритм на ударних або синтезаторі. Досвідчений музикант дізнається тонкощі звуковидобування, зрозуміє, як за допомогою нескладних рухів грифом створити ефект двостороннього тремоло та замінити «флойд». На 60 хвилин Щасливчикові нададуть якісний інструмент.

На електрогітарі простіше вчитися

За рахунок вузького грифа, більш «м'якого» натяжіння струн, простих ладів та іншого способу звуковидобування опанувати електричний інструмент простіше. Щасливчик буде чути те, що грає, та зможе самостійно підкоригувати свої помилки.

Широка гама звучання

Це шанс стати справжнім рок-музикантом і відчути всю міць інструменту. За допомогою спеціальних примочок звук електрогітари змінюється як від лампового блюзового, так і до брутального дисторшна.

Стопами легенд

Едді Ван Хален створив тепінг — техніку дворучного легато. Можливо, після заняття Щасливчик також захоче піти стопами Інгві Мальмстіна, Слеша або Брайана Мея та стати профі в області гітари.

Місце проведення враження:

8 відгуків реальних людей

А
Алексей
29 грудня 2017
у меня есть небольшой опыт игры на гитаре, но на электро ни разу не играл. думал, перестроиться будет очень сложно. но преподаватель очень все круто объяснил. и правда - на электрухе играть проще, не так пальцы болят. а этот звук ни с чем не сравнится. особенно крут момент, когда рев буквально вырывается из-под твоих пальцев!

17 травня 2017
Хорошая возможность для освоении электрогитары для тех, у кого нет её, но интересуется узнать про неё. Или же если вы уже неплохой электро-гитарист одиночка, можно почувствовать какого это играть в группе..

6 лютого 2015
Я выбрал электрогитару, потому что хотел давно поиграть на ней. С выбором я явно не ошибся. Впечатление проходило в уютной студии, отличное, ухоженное помещение, приятный учитель, а главное - электрогитара. Я наконец сыграл почти все что задумывал и обязательно пойду еще. Впечатлением доволен вполне!

А
Амина
14 червня 2014
Так приятно, что преподаватель - настоящий профессионал. Получила море удовольствия от занятия, хотя раньше гитару даже в руках не держала.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень