Подаруйте майстер-клас гри на електрогітарі!

подарували вже 574 рази
350 грн 1 люд. 60 хв.
1 людина
60 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 30.11.2019

Як відбувається враження

У школі буде очікувати викладач. Він уточнить, наскільки учень знайомий з інструментом і видасть електрогітару, під'єднавши її до комбопідсилювача. Новачок навчиться ставити пальці в необхідну позицію для акордів. Щоб спростити завдання, викладач задасть ритм на ударних або синтезаторі. Досвідчений музикант дізнається тонкощі звуковидобування, зрозуміє, як за допомогою нескладних рухів по грифу створити ефект двостороннього тремоло та замінити «флойд».

Чому ми вибрали музичну школу Rockit

Дістатися навчального закладу легко — він розташований у центрі міста. На базі школи є власна студія звукозапису та приміщення для репетицій. Також Rockit пропонує оренду обладнання для концертів та інших цілей — мікшерні пульти, мікрофони, гітари, підсилювачі тощо.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

10 відгуків

Тарас
7 травня 2018
https://www.facebook.com/100001892859190
Супер подарок. Вспомнил юность. Дух рока и мощь гитары. Преподаватель подобрал программу исходя из моих навыков и пожеланий.
Анна
28 січня 2018
Подарила сертификат мужу, так как он давно уже хотел попробовать играть на электрогитаре. Сам он умеет играть на акустике (самоучка), но многие произведения давно уже хотелось сыграть на более подходящей для этого гитаре. Впечатлением остался доволен, взял для себя много нового)) спасибо Бодо и школе RockIt за такую возможность))
Алексей
29 грудня 2017
у меня есть небольшой опыт игры на гитаре, но на электро ни разу не играл. думал, перестроиться будет очень сложно. но преподаватель очень все круто объяснил. и правда - на электрухе играть проще, не так пальцы болят. а этот звук ни с чем не сравнится. особенно крут момент, когда рев буквально вырывается из-под твоих пальцев!
Максим
17 травня 2017
https://www.facebook.com/100008544914708
Хорошая возможность для освоении электрогитары для тех, у кого нет её, но интересуется узнать про неё. Или же если вы уже неплохой электро-гитарист одиночка, можно почувствовать какого это играть в группе..

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.