100551
 

Подаруй майстер-клас екстремального водіння!

Двогодинне індивідуальне тренування в школі вищої майстерності водіння Pilot Drive. Інструктор складе програму заняття і підбере вправи з урахуванням особистих побажань водія. Урок відбудеться на спеціальному майданчику, де можна відпрацювати безліч технічних прийомів: розвороти, швидке гальмування і екстрений об'їзд перешкод. Водій може практикуватися на своєму автомобілі або взяти машину школи. детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 31.12.2018
1 600 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 426 раз
1 людина
2 години
Обмеження: вище 140 см
Доступно з 16 років
Використати до 31.12.2018

Екстремальне водіння — що це?

Індивідуальне двогодинне заняття з інструктором, який навчить Щасливчика керувати автомобілем у складних ситуаціях: об'їжджати перешкоди, входити в повороти на великій швидкості і гальмувати на слизькій дорозі. Після заняття водій буде краще зчитувати ситуацію на дорозі і зможе керувати авто при будь-яких погодних умовах.

Як все відбувається?

Щасливчик буде практикуватися в автошколі Pilot Drive. Перед уроком досвідчений тренер протестує навички водія: швидкість реакції, вміння спрогнозувати і запобігти аварії. В залежності від рівня підготовки і особистих побажань Щасливчика, інструктор підбере вправи і скоректує програму уроку. Водій може взяти власну машину для занять або скористатися автомобілем школи, серед яких BMW 3, Мazda 6, Chevrolet Aveo, Chevrolet Lacetti, Daewoo Lanos.

Тренування для новачків і профі

Навики екстремального водіння знадобляться фанатам швидкісної їзди і тим, хто недавно сів за кермо. Інструктор знайде підхід до водія — виявить і виправить помилки у новачка, а професіонала допоможе відточити майстерність.

Корисні автотрюки і маневри

Водій зможе не тільки відпрацювати «слабкі місця», але й удосконалити свою техніку новими прийомами. На майданчику Щасливчик навчиться:

  • Розвертатися на місці
  • Рулити на високій швидкості
  • Екстрено гальмувати
  • Паркуватися в обмеженому просторі з різними обмежувачами і перешкодами

Заняття на спеціальному автодромі
Всі маневри відпрацьовуються на спеціально обладнаному треку з дотриманням техніки безпеки. В процесі навчання створюються аварійні ситуації та екстремальні умови, максимально наближені до реальних. Це допомагає водієві сформувати психологічну стійкість в непередбачуваних ситуаціях.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Pilot Drive - Автошкола
вул. Базарна, 63 Показати на мапі

28 відгуків

14 травня 2018
Очень понравилось .Жена подарила сертификат на новый год .Хорошие инструктора ,очень хорошее отношение и стиль преподавания .Для водителя со стажем более 15 лет думал что знаю все ,а нет еще есть много интересного .Спасибо .

А
Анатолий
7 травня 2018
Было достаточно интересно и познавательно. Возможно даже возьму несколько занятий.

О
Олег
25 квітня 2018
Урок был очень интересным и познавательным! Инструктор - настоящий мастер своего дела! Получали эмоции с супругой вместе и тем самым еще больше понравилось вождение. Нам устроили настоящее соревнование между собой на время

2 березня 2018
Вождение нам очень понравилось.муж был в восторге!инструктор классный,всё доступно объясняет.еще и с погодой повезло,как раз был снег.все классно было.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень