Подаруйте екстремальне керування мотоциклом!

подарували вже 140 рази
1000 грн 1 люд. 60 хв.
1 людина
60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019
Вага: від 60 кг
Зріст: від 160 см
Форма одягу – зручна
Актуально з весни

Як відбувається враження

Зустріч з тренером почнеться з короткої підготовки. Він проведе детальний інструктаж, а після — підбере екіпірування. Потім настане черга практики: наставник навчить долати складні перешкоди, а учень випробує ці техніки у справі. Коли водій опанує основні прийоми екстремального керування мотоциклом, він зможе зробити повноцінний заїзд.

Чому ми вибрали мотошколу MVR

Заняття проходять на єдиному в Одесі мотодромі, який відповідає всім необхідним стандартам. Він ізольований від руху автотранспорту. Райдер підбере для учня індивідуальну програму та допоможе поліпшити навички. Інструктори школи — володарі нагород у спортивних змаганнях. Перед заїздом надається комплект захисного екіпірування: шолом, наколінники, налокітники та рукавички.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Алла
17 серпня 2018
https://www.facebook.com/100001975990700
Получился Отличный подарок! Муж остался очень доволен! На фото наш инструктор Слава. Все фото соответствуют действительности!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.