102577
 

Подаруй екстремальне керування мотоциклом!

Заняття для тих, хто хоче від залізного «монстра» більшого. Є можливість за годину опанувати основні екстремальні техніки управління мотоциклом. Професійний байкер складе індивідуальну програму для свого учня й підкаже, на що звертати увагу в майбутньому. Пересування буде безпечним, так як урок мине на одній з кращих трас міста, а школа надасть захисне екіпірування. Заняття проводиться тільки для досвідчених водіїв, які хочуть поліпшити свої навички. детальніше...

1 люд. 60 хв Використати до 31.03.2019
1 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 135 раз
1 людина
60 хв
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Зріст від 160 см, вага 60 кг
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2019

Екстремальне керування мотоциклом — що це?

Гладка поверхня траси, швидкісний мотоцикл, небезпечні маневри та мінливі пейзажі. Так Щасливчик проведе 60 хвилин. Професійний райдер підбере для учня індивідуальну програму й допоможе поліпшити свої уміння. Щасливчик навчиться виконувати складні елементи під час пересування трасою.

Як все відбувається?

У професійній школі мотоспорту MVR Щасливчик познайомиться зі своїм наставником. Він проведе детальний інструктаж, а після — підбере екіпірування. Для навчання школа надасть мотоцикл Honda CB125. Досвідчений байкер буде стежити за діями свого учня. Він допоможе виправити недоліки та вкаже, на що варто звернути особливу увагу. Під кінець заняття Щасливчик опанує деякі техніки екстремального керування мотоциклом.

Надійний мотоцикл

Байкеру запропонують потужний транспорт — мотоцикл Honda CB125.

Видається повний комплект захисту

Крім ідеально рівної поверхні траси, безпечному керуванню сприяє захисне екіпірування. Шолом, рукавички, налокітники та наколінники — все це нададуть Щасливчикові у тимчасове користування.

Один на один з профі

Професійний байкер допоможе Щасливчикові оволодіти новими навичками та поліпшити старі. Наставник складе персональну програму для свого учня, яка буде відповідати його здібностям.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

25 відгуків

17 серпня 2018
Получился Отличный подарок! Муж остался очень доволен! На фото наш инструктор Слава. Все фото соответствуют действительности!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень