102577
 

Подаруй екстремальне керування мотоциклом!

Заняття для тих, хто хоче від залізного «монстра» більшого. Є можливість за годину опанувати основні екстремальні техніки управління мотоциклом. Професійний байкер складе індивідуальну програму для свого учня й підкаже, на що звертати увагу в майбутньому. Пересування буде безпечним, так як урок мине на одній з кращих трас міста, а школа надасть захисне екіпірування. Заняття проводиться тільки для досвідчених водіїв, які хочуть поліпшити свої навички. детальніше...

1 люд. 60 хв Використати до 31.12.2018
1 людина
60 хв
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Зріст від 160 см, вага 60 кг
Доступно з 16 років
Використати до 31.12.2018

Екстремальне керування мотоциклом — що це?

Гладка поверхня траси, швидкісний мотоцикл, небезпечні маневри та мінливі пейзажі. Так Щасливчик проведе 60 хвилин. Професійний райдер підбере для учня індивідуальну програму й допоможе поліпшити свої уміння. Щасливчик навчиться виконувати складні елементи під час пересування трасою.

Як все відбувається?

У професійній школі мотоспорту MVR Щасливчик познайомиться зі своїм наставником. Він проведе детальний інструктаж, а після — підбере екіпірування. Для навчання школа надасть мотоцикл Honda CB125. Досвідчений байкер буде стежити за діями свого учня. Він допоможе виправити недоліки та вкаже, на що варто звернути особливу увагу. Під кінець заняття Щасливчик опанує деякі техніки екстремального керування мотоциклом.

Діти від 16 років

Повноліття — не обов'язкова умова для байкера. Починати покращувати свої навички та вчитися взаємодіяти з мотоциклом можна з 16 років.

Видається повний комплект захисту

Крім ідеально рівної поверхні траси, безпечному керуванню сприяє захисне екіпірування. Шолом, рукавички, налокітники та наколінники — все це нададуть Щасливчикові у тимчасове користування.

Один на один з профі

Професійний байкер допоможе Щасливчикові оволодіти новими навичками та поліпшити старі. Наставник складе персональну програму для свого учня, яка буде відповідати його здібностям.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

19 відгуків

И
Игорь
23 травня 2018
Лет 30 не пользовался мотоциклом. В основном авто. Инструктор молодец. Все напомнил, объяснил. Дальше, как по маслу.

23 жовтня 2017
Пошли вдвоем с мужем на урок, получили массу удовольствия! Инструктор просто класс,все доступно объяснил,показал,рассказал и даже похвалил :) Спасибо Бодо за чудесную идею и реализацию ее в реальность! Рекомендую!

А
Алексей
22 жовтня 2017
Вчера использовал свой сертификат, который мне подарили девочки-сотрудницы. (За это им отдельное спасибо!). Я получил море удовольствия!!! Инструктор Славик - отличный парень, все рассказал, все показал! Ему респект! А так же огромное спасибо bodo за такую возможность попробовать себя в новом!!! Рекомендую всем!!!

2 жовтня 2017
Выбрал урок для двоих, был с женой. Все понравилось, инструктор все доступно рассказал. Одно было плохо - было мало )))) Надо брать еще!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень