100918
 

Подаруй експрес-фотосесію!

10 оброблених знімків і ще безліч вдалих кадрів залишаться на пам'ять після експрес-фотосесії. Модель сама вибере локацію: це можуть бути студійні декорації, залиті професійним світлом, або open air майданчик в улюбленому районі міста. На знімальний процес буде 60 хвилин. Фотограф підбере найбільш вдалі ракурси і допоможе моделі максимально розкритися. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 28.02.2019
1 людина
60 хвилин
Використати до 28.02.2019

Експрес-фотосесія — що це?

Професійна зйомка в одній з кращих студій Одеси. Щасливчик приміряє бажаний образ і постане перед об'єктивом майстра фото. Профі допоможе вибрати найбільш вдалі пози і простежить, щоб Щасливчик відчував себе природно. Фотограф зробить безліч знімків, підбираючи найбільш вдалі ракурси. Через два-три тижні можна буде насолодитися готовим результатом.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає студію MOLOKO. За бажанням він заздалегідь обговорить майбутній образ з фотографом і підбере відповідне місце зйомки. Це можуть бути декорації самого ательє або будь-який міський пейзаж. Протягом години майстер зробить більше сотні знімків. Він допоможе Щасливчикові виглядати невимушено і розкриє його індивідуальність. Після зйомок профі надасть не тільки кращі кадри, але також всі інші в пакетній обробці.

60 хвилин зйомки

У моделі буде ціла година, щоб реалізувати всі ідеї перед камерою. Фотограф встигне зробити достатню кількість знімків і наповнить альбом Щасливчика яскравими кадрами.

Оброблені фото

Підсумком фотосесії стануть 10 знімків у повній ретуші. Їх корекція триватиме до 3-х тижнів.

Локація на вибір

Щасливчик сам обере місце, де відбудеться зйомка. Це можуть бути декорації з професійним світлом в студії або мальовничі міські парки.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

49 відгуків

О
Ольга
9 лютого 2018
вообще стесняюсь очень фотографироваться, подарили впечатление, пожтому пошла. С этим фотографом все отлично сложилось. я просто с первой минуты чувствовала себя раскрепощенно. в итоге получились отличные фотографии, прямо хоть на обложку)

Т
Татьяна
9 лютого 2018
Фотосессия прошла отлично. Фотограф хорошо ладит с детьми и вообще как-то создает настроение веселиться и дурачиться, а не картинно сидеть на стуле. Очень понравилось! Ждем теперь фотки))

Н
Наталья
18 січня 2018
Все прошло на высшем уровне) По телефону согласовали место, встретились. Уже на месте мне сделали легкий мейкап, так что заранее готовиться не пришлось) Съемки длились где-то час, фотограф разрешил сделать несколько общих фотографий с любимым) Буквально через 2 недели мы получили уже готовые фотографии, очень довольны! Показываем малышу)

В
Владимир
16 вересня 2017
добрый день! впечатление было великолепное, все понравилось! очень ответственный фотограф, профессионально давал советы, как и что делать! фотографии получились очень хорошие!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень