100918
 

Подаруй експрес-фотосесію!

10 оброблених знімків і ще безліч вдалих кадрів залишаться на пам'ять після експрес-фотосесії. Модель сама вибере локацію: це можуть бути студійні декорації, залиті професійним світлом, або open air майданчик в улюбленому районі міста. На знімальний процес буде 60 хвилин. Фотограф підбере найбільш вдалі ракурси і допоможе моделі максимально розкритися. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
1 200 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 410 раз
1 людина
60 хвилин
Використати до 31.03.2019

Експрес-фотосесія — що це?

Професійна зйомка в одній з кращих студій Одеси. Щасливчик приміряє бажаний образ і постане перед об'єктивом майстра фото. Профі допоможе вибрати найбільш вдалі пози і простежить, щоб Щасливчик відчував себе природно. Фотограф зробить безліч знімків, підбираючи найбільш вдалі ракурси. Через два-три тижні можна буде насолодитися готовим результатом.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає студію MOLOKO. За бажанням він заздалегідь обговорить майбутній образ з фотографом і підбере відповідне місце зйомки. Це можуть бути декорації самого ательє або будь-який міський пейзаж. Протягом години майстер зробить більше сотні знімків. Він допоможе Щасливчикові виглядати невимушено і розкриє його індивідуальність. Після зйомок профі надасть не тільки кращі кадри, але також всі інші в пакетній обробці.

60 хвилин зйомки

У моделі буде ціла година, щоб реалізувати всі ідеї перед камерою. Фотограф встигне зробити достатню кількість знімків і наповнить альбом Щасливчика яскравими кадрами.

Оброблені фото

Підсумком фотосесії стануть 10 знімків у повній ретуші. Їх корекція триватиме до 3-х тижнів.

Локація на вибір

Щасливчик сам обере місце, де відбудеться зйомка. Це можуть бути декорації з професійним світлом в студії або мальовничі міські парки.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

19 відгуків

О
Ольга
9 лютого 2018
вообще стесняюсь очень фотографироваться, подарили впечатление, пожтому пошла. С этим фотографом все отлично сложилось. я просто с первой минуты чувствовала себя раскрепощенно. в итоге получились отличные фотографии, прямо хоть на обложку)

7 серпня 2017
Подарок-Впечатление сделала моя доченька на Новый год.Я решила получить Впечатления летом,после Отпуска,будучи отдохнувшей и загоревшей)))).Тк Сертификат можно использовать в течении полугода,это очень удобно. Фотосессия была интересным приключением. Профессиональный Визажист и Фотограф дали возможность почувствовать себя Фотомоделью)))).Благодарна магазину Бодо за...
Подарок-Впечатление сделала моя доченька на Новый год.Я решила получить Впечатления летом,после Отпуска,будучи отдохнувшей и загоревшей)))).Тк Сертификат можно использовать в течении полугода,это очень удобно. Фотосессия была интересным приключением. Профессиональный Визажист и Фотограф дали возможность почувствовать себя Фотомоделью)))).Благодарна магазину Бодо за внимательность,заботу,разнообразие подарков. Бдагодаря вам,всегда можно сделать приятное своим близким и родным.Будьте с нами)))Спасибо!!!

10 липня 2017
Получила фотосессию в подарок на День Рождения зимой, но решила дождаться лета. Замечательная фотограф, отлично провели время и, конечно, очень красивые фотографии, всё очень понравилось!

19 червня 2017
Экспресс-фотосессия в студии в Одессе прошла прекрасно: приятные и профессиональные девушки (визажист и фотограф) поняли мои пожелания и сделали свою работу на "5". Спасибо также Bodo за оперативность и ненавязчивость :)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень