102315
 

Подаруй екскурсію в Межигір'ї для двох!

Прогулянка з декоративного парку Межигір'я з оглядом основних визначних пам'яток — президентського будинку «Хонки», спортивного і банного комплексів, ресторану на воді. Гід розповість багато цікавого про колишньої резиденції, роблячи акцент на історичній цінності місцевості. Можна буде помилуватися мешканцями фазанарію, побачити породистих голубів і страусів. На завершення прогулянки туристи відвідають місце, де раніше знаходився Спасо-Преображенський монастир, пройдуть повз гостьового будиночка і спустяться до джерела з цілющою водою. За окрему плату можна побувати в кінологічному центрі, де дресирують породистих собак, і в музеї ретро-автомобілів. У групі — до 18 учасників.  подробнее...

2 чол. 5 годин Використати до 31.01.2018
800 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 173 раз
2 людини
5 годин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 1 року
Використати до 31.01.2018

Екскурсія в Межигір'я — що це?

Маршрут по резиденції колишнього президента, який включає в себе пішохідну прогулянку по парку Верхнього Межигір'я, під час якої можна буде побачити основні будівлі на території. Огляд приміщень зсередини не входить в програму туру. Після короткого відпочинку належить спуститися до набережній Київського моря. Там гості побачать ресторан на воді — «Галеон», глянуть на вихованців фазанарію і голуб'ятні. Ще один пункт туру — Заповідна долина — місце, яке дало назву Межигір'ю. Закінчиться маршрут у страусиної ферми. Перед від'їздом до Києва можна буде спуститися до цілющого джерела «Дзвінкова криниця».

Як все проходить?

Туристи зберуться на станції метро «Героїв Дніпра», після чого на автомобілі їх відвезуть в Межигір'ї. По дорозі екскурсовод буде розповідати цікаві подробиці про миготять за вікном пам'ятних місцях Києва. Через півгодини група прибуде на місце. Попереду у них — цікава екскурсія з оглядом основних об'єктів Верхнього і Нижнього Межигір'я. За бажанням, за додаткову плату можна буде відвідати кінологічний центр з породистими собаками і музей ретроавтомобілів, в якому зібрані 43 одиниці техніки.

4-годинна пішохідна екскурсія по Межигір'ю

Під час пішохідної екскурсії туристи зможуть побачити такі об'єкти колишньої резиденції:

  • основні будівлі («Хонку», сауно-банний комплекс біля озер, корабель-ресторан «Галеон», «Будиночок Путіна»)
  • стилізований куточок «Руїни Парфенона»
  • зоокутку (фазанарий, голубник, страусину ферму)
  • Заповідну долину
  • гаражний і адмін комплекси

Межигір'я крізь призму історії

У своїх оповіданнях екскурсовод розповість і про історичну значущість резиденції. Туристи зможуть побачити місце, де колись височів Межигірський монастир, а також дізнаються цікаві факти і припущення про місцезнаходження бібліотеки Ярослава мудрого на території.

Трансфер до місця проведення екскурсії

В Межигір'ї туристів відвезе комфортабельний автобус з кондиціонером. Він принесе групу назад до Києва. Дорога в одну сторону займає півгодини. Під час екскурсії в учасників будуть короткі перерви, щоб вони могли зробити фотографії і перекусити.  

Місце проведення враження:

Цікавий Києва (Межигір'я)
м. Київ, м. Героїв Дніпра, середина платформи Показати на мапі

8 відгуків реальних людей

К
Катерина
18 липня 2017
Очень интересная и насыщенная экскурсия! Нас было 19 чел в группе, но никто никому не мешал. Наталья - наш экскурсовод была великолепна :) Спасибо ей большое за профессионализм! Сам парк - лучший вариант для семейного выходного. Мы с мужем остались очень довольны! Спасибо БОДО!

В
Владимир
13 липня 2017
Добрый день, уважаемая команда bodo! Сертификат получил на B-Day, от своей сестры. Впечатлением доволен на все 100 %. Экскурсовод Наталья - прекраснейший экскурсовод. Информация интересна, ненавязчива, узнал много нового. Привезли, подарили впечатление, отвезли) Как экскурсовода отныне буду рекомендовать только её. Менеджеры bodo как всегда - приветливы, отзывчивы. Пользуюсь услугами bodo...
Добрый день, уважаемая команда bodo! Сертификат получил на B-Day, от своей сестры. Впечатлением доволен на все 100 %. Экскурсовод Наталья - прекраснейший экскурсовод. Информация интересна, ненавязчива, узнал много нового. Привезли, подарили впечатление, отвезли) Как экскурсовода отныне буду рекомендовать только её. Менеджеры bodo как всегда - приветливы, отзывчивы. Пользуюсь услугами bodo уже не первый год, и как заказчик и как получатель впечатлений. Спасибо! Вам успехов и процветания!

А
Анатолий
10 липня 2017
Экскурсии, конечно, впечатляющие! Но ноги! Почему не предоставлять электрокары для прогулок. Я могу предложить вам и свой, начните хоть так, и успеть все посмотреть.

Е
Елена
25 червня 2017
Подарки от компании Bodo нам дарят уже не первый год. В этот раз подарок мы с мужем получили от дочери. И очень рады, что выбрали именно это впечатление. Путешествие в Межигорье - это увлекательно, познавательно и даже полезно для здоровья. Чистый воздух горных склонов, шум воды в бесчисленных фонтанах и водопадах, запах можжевельника и крымских сосен - это непередаваемое наслаждение...
Подарки от компании Bodo нам дарят уже не первый год. В этот раз подарок мы с мужем получили от дочери. И очень рады, что выбрали именно это впечатление. Путешествие в Межигорье - это увлекательно, познавательно и даже полезно для здоровья. Чистый воздух горных склонов, шум воды в бесчисленных фонтанах и водопадах, запах можжевельника и крымских сосен - это непередаваемое наслаждение! Замечательно провела экскурсию сотрудник компании "Интересный Киев" Наталья Черташ. Компания Bodo предоставляет возможность отвлечься от повседневных проблем и интересно отдохнуть. Спасибо тебе, Bodo!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень