101249
 

Подаруй екскурсію до Чорнобиля!

Унікальна можливість відвідати зону відчуження. У супроводі професійного гіда Щасливчик пройдеться по пізнавальному маршруту: побуває у покинутих містах Чорнобиль і Прип'ять та на власні очі побачить новий саркофаг, який укрив 4-й енергоблок. Екскурсія охоплює візити в інші напівзруйновані місця: Іллінську церква, парк Слави, річковий порт та ін. Цілий день доведеться провести в компанії інших учасників подорожі. А ввечері автобус доправить усіх назад до столиці. детальніше...

1 люд. до 9 годин Використати до 30.09.2018
750 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 753 раз
1 людина
до 9 годин
Форма одягу - закрита
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 30.09.2018

Екскурсія в Чорнобиль — що це?

Захоплюючий тур по зоні відчуження. Екскурсія проходить у невеликій групі під керівництвом професійного гіда. Можна буде відвідати 2 покинутих міста — Чорнобиль та Прип'ять, пройтися по безлюдним вулицям, впритул наблизитися до саркофагу над 4-м енергоблоком атомної станції. Програма екскурсії може змінюватися в залежності від погодних умов і можливостей доступу до окремих ділянкок у зоні відчуження. Документи для відвідування закритої зони оформляються заздалегідь. Для нерезидентів країни передбачена більш тривала процедура, яка передбачає доплату.

Як все відбувається?

Щасливчика чекає ранній виїзд з Києва на комфортабельному автобусі разом з іншими учасниками екскурсії. Близько години в дорозі — і він перетне КПП «Дитятки» — в'їзд у 30-кілометрову зону відчуження. Відразу після прибуття Щасливчик прослухає короткий інформаційний курс про історію трагедії. Після — ознайомча екскурсія по місту Чорнобиль і подальше пересування у 10-кілометрову зону відчуження. Тут Щасливчик об'їде на автобусі навколо ЧАЕС і зупиниться перед 4-м енергоблоком, на оглядовому майданчику з видом на саркофаг. На другу половину дня запланований візит до міста Прип'ять з оглядом усіх покинутих пам'яток. Щасливчик покине зону відчуження увечері та вирушить на автобусі в Київ.

Побачити наслідки трагедії на власні очі

Унікальна можливість відвідати відому на весь світ зону відчуження — головне свідчення про масштаб катастрофи на ЧАЕС. Автобус об'їде атомну станцію та зробить зупинку перед 4-м енергоблоком. Можна буде розглянути захисний саркофаг з оглядового майданчика.

Відвідування 2-х покинутих міст — Чорнобиля і Прип'яті

Це шанс побувати в 2-х спорожнілих містах — Чорнобилі та Прип'яті, перейнятися їх страшною історією. У Чорнобилі заплановано відвідування Іллінської церкви, парку Слави та річкового порту. А в Прип'яті можна оглянути готель «Полісся», дитячий садок, школу, басейн, навколишні житлові будинки.

Все включено

Екскурсія передбачає проїзд на комфортабельному автобусі, а також супровід ліцензованого гіда. Вхід у зону відчуження вимагає низки дозволів, які готують для учасників туру організатори.

Місце проведення враження:

Radioactive Team - Екскурсії до Чорнобиля
Київська обл., Чорнобильска Зона Показати на мапі

42 відгуків реальних людей

Н
Наталья
2 квітня 2018
моя дочь Валерия вместе с папой вчера вернулись из поездки в Чернобыль, Припять. впечатлений масса! цитирую: "Мамочка, спасибо за такой афигенный подарок) Мы с папой в восторге! Это было моё лучшее путешествие!" спасибо организаторам, а так же вашей компании. всё было на высоте от начала и до конца. отдельное спасибо сотрудникам компании, которые со мной связывались. очень вежливые, обходительные...
моя дочь Валерия вместе с папой вчера вернулись из поездки в Чернобыль, Припять. впечатлений масса! цитирую: "Мамочка, спасибо за такой афигенный подарок) Мы с папой в восторге! Это было моё лучшее путешествие!" спасибо организаторам, а так же вашей компании. всё было на высоте от начала и до конца. отдельное спасибо сотрудникам компании, которые со мной связывались. очень вежливые, обходительные, приятные молодые люди, которые все доступно и четко объясняли, давали ответ на любой вопрос. спасибо за приятные впечатления!

У
Уляна
19 березня 2018
Важко відділити захват і моторошні відчуття від місця. А з приводу організації - все прекрасно. Чудовий гід, прекрасна програма, дуже зручна і комфортна екскурсія.

К
Карина
12 лютого 2018
мы с мужем любители активного и иногда экстремального отдыха. побывали у Фукусимы в прошлом году, но как-то не срасталось с Чернобылем. А зря, с этого и надо было начинать! очень интересно, мы в восторге. в плане организационных вопросов также все отлично. Спасибо команде BODO за то, что создают уникальный продукт!

30 грудня 2017
Спасибо компании бодо за предоставление возможности побывать в одном из самых закрытых и интересных мест нашей планеты. Наибольшее впечатление, конечно, производит ЗГРЛС "Дуга" огромнейшая металлическая антенна. Во время моего посещения был небольшой туман и было очень атмосферно наблюдать как огромная стена из металла уходит вдаль и скрывается за туманом. А также, большое впечатление производит...
Спасибо компании бодо за предоставление возможности побывать в одном из самых закрытых и интересных мест нашей планеты. Наибольшее впечатление, конечно, производит ЗГРЛС "Дуга" огромнейшая металлическая антенна. Во время моего посещения был небольшой туман и было очень атмосферно наблюдать как огромная стена из металла уходит вдаль и скрывается за туманом. А также, большое впечатление производит сам г. Припять, ведь можно воочию убедиться как, чуть более чем за 30 лет, природа берет верх над всем, где больше нет вмешательства человека. Сама поездка проходила была в комфортабельных автобусах, за всю познавательную сторону отвечали 2 гида. Важно помнить, что на территории 30км и 10км зоны отчуждения это режимные объекты и необходимо выполнять все рекомендации гидов при посещении данной экскурсии. Впечатления от данного тура только самые положительные!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень