Подаруйте екскурсію в Чорнобиль для двох!

подарували вже 1 786 разів
2 людини
до 9 годин
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 30.11.2019
Актуально з весни

Як відбувається враження

Друзі вирушать на екскурсію разом з іншими учасниками групи від станції метро «Вокзальна». При в'їзді в Чорнобиль інструктор розповість про техніку безпеки та правила перебування в зоні відчуження. Потім на групу чекає ознайомча екскурсія про вибух на ЧАЕС та історію міста після трагічних подій. Група відвідає Іллінську церкву та парк Слави, а також підніметься на оглядовий майданчик, щоб побачити 4-й реактор. В екскурсію також входить відвідування занедбаних будівель у Прип'яті. Після цього друзі повернуться до Києва. Оскільки організатору необхідно подати інформацію про учасників, клієнтам потрібно записатися на екскурсію мінімум за 4 календарних дні до її проведення.

Чому ми вибрали компанію Radioactive Team

У вартість туру входить оформлення дозволів на в'їзд у зону відчуження, трансфер і страховка. У Radioactive Team працює п'ять екскурсоводів. Усі гіди вільно розмовляють українською, російською та англійською.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

72 відгуки

Саша
10 березня 2019
Были завышенные ожидания. Их превзошли! Наверное, одна из важнейших составляющих, гид. У нас был крутой фанатик, искренне увлечённый Зоной. Спасибо за крутой финальный аккорд в виде прогулки по сан части в свете фонарика и хорор музыки! Шикарное впечатление, которое стоит больше заявленной стоимости. Вызывает желание вернуться и подробнее изучить Зону.
Андрей Борсук
10 березня 2019
Экскурсия очень впечатлительная! Понравилось все, буду рад побывать там еще раз!
Анастасия
27 січня 2019
Всё было замечательно!
Инга
12 січня 2019
Очень понравился тур! Гиды - настоящие профессионалы! Получили колоссальные впечатления и очень крутые фото!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.