101250
 

Подаруй екскурсію в Чорнобиль для двох!

Друзі вирушать на екскурсію разом з іншими учасниками групи від станції метро «Вокзальна». При в'їзді в Чорнобиль інструктор розповість про техніку безпеки та правила перебування в зоні відчуження. Потім на групу чекає ознайомча екскурсія про вибух на ЧАЕС та історію міста після трагічних подій. Група відвідає Іллінську церкву та парк Слави, а також підніметься на оглядовий майданчик, щоб побачити 4-й реактор. В екскурсію також входить відвідування занедбаних будівель у Прип'яті. Після цього друзі повернуться до Києва. детальніше...

2 люд. до 9 годин Використати до 30.04.2019
1 900 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 307 раз
2 людини
до 9 годин
Форма одягу - закрита
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Друзі вирушать на екскурсію разом з іншими учасниками групи від станції метро «Вокзальна». При в'їзді в Чорнобиль інструктор розповість про техніку безпеки та правила перебування в зоні відчуження. Потім на групу чекає ознайомча екскурсія про вибух на ЧАЕС та історію міста після трагічних подій. Група відвідає Іллінську церкву та парк Слави, а також підніметься на оглядовий майданчик, щоб побачити 4-й реактор. В екскурсію також входить відвідування занедбаних будівель у Прип'яті. Після цього друзі повернуться до Києва.

Чому ми вибрали компанію Radioactive Team

У вартість туру входить оформлення дозволів на в'їзд у зону відчуження, трансфер і страховка. У Radioactive Team працює п'ять екскурсоводів. Усі гіди вільно розмовляють українською, російською та англійською.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Radioactive Team - Екскурсії до Чорнобиля
Київська обл., Чорнобильска Зона Показати на мапі

60 відгуків

28 жовтня 2018
Вчора побували на цій екскурсії. Враження і емоції неможливо передати словами. Сьогодні весь день дивимось архівні матеріали, фото, документалки про аварію і Прип'ять. І осінь ідеальна пора для такого туру. Дякуємо bodo за цю можливість.

23 жовтня 2018
Нам очень понравилось, впечатлений море. Понравился как наш инструктор вёл экскурсию - она прошла отлично: организованно, легко, познавательно и очень информативно. Понравилось, что мы на прохождение контроля потратили очень мало времени - всё прошло быстро. Понравилось количество объектов, которые мы успели посетить за 1 день - РЛС Дуга-1, ЧАЭС, столовая с обедом, укрытие 4-ого энергоблока...
Нам очень понравилось, впечатлений море. Понравился как наш инструктор вёл экскурсию - она прошла отлично: организованно, легко, познавательно и очень информативно. Понравилось, что мы на прохождение контроля потратили очень мало времени - всё прошло быстро. Понравилось количество объектов, которые мы успели посетить за 1 день - РЛС Дуга-1, ЧАЭС, столовая с обедом, укрытие 4-ого энергоблока, Рыжий лес, Припять, где успели достаточно погулять. Особенно хочется отметить экскурсовода Кирилла, очень грамотного, профессионального и начитанного. Он очень толково объяснял причины аварии, рассказал множество нюансов, связанных с ней, а также с переселением людей. Также провел отличный теоретический экскурс по принципам работы ЗГРЛС Дуга-1. Ещё один большой плюс - что 2 часа дороги туда и назад прошли достаточно незаметно - нам рассказывали правила, исторические факты и мы смотрели фильмы. В итоге - экскурсия очень понравилась, на 5+. Спасибо всем организаторам данного тура, удачи вам и продолжать в том же духе!

14 серпня 2018
Нам дуже сподобався тур! Гід Кирило та Вальдемар Петрович професіонали своєї справи, одразу відчувається що для них робота в задоволення. Все було організовано так що достатньо було одного дня щоб побачити все саме головне і навіть більше :) Обов’язково одягайте закритий і зручний одяг. Дякуємо Бодо за таку можливість!!!

30 липня 2018
чудова команда професіоналів, яка дарує незабутні враження із зони відчужкння!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень