101432
 

Подаруй екскурсію на елітну стайню для двох!

Захоплююча екскурсія по заміському кінного клубу в супроводі досвідченого гіда. У програму входить: огляд мальовничій території, відвідування стаєнь, а також чистка, спорядження і годування конячок. Це можливість не тільки помилуватися благородними скакунами, але й особисто взяти участь у процесі догляду за ними. Приємним бонусом стане пам'ятна фотосесія з конячками — достатньо лише прихопити з собою камеру. подробнее...

2 чол. 60 хвилин Використати до 31.01.2018
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 303 раз
2 людини
60 хвилин
Доступно з 5 років
Використати до 31.01.2018

Екскурсія на стайню для двох — що це?

Захоплююча екскурсія на стайні елітного клубу в компанії близької людини. Досвідчений гід подбає про те, щоб зробити прогулянку максимально цікавою та інформативною. Можливість не тільки особисто взяти участь у догляді за благородними скакунами, але і зробити з ними кілька пам'ятних фото.

Як все проходить?

Щасливчики потраплять на мальовничу територію кінно-спортивного клубу «Стетсон», де їх зустріне гід. Він розпочне свою екскурсію з огляду надзвичайно красивих просторів, а потім запропонує відвідати самі стайні. Там Щасливчики зможуть помилуватися безліччю благородних коней різних порід. Вони навіть зможуть самостійно позалицятися за ними — почистити гриву спеціальною щіткою або погодувати з руки. А після   взберутся на конячок для невеликої фотосесії.

Супровід кінного інструктора

Ніхто не знає про коней більше, ніж кінний інструктор. Він проведе екскурсію по стайні і повідає безліч захоплюючих подробиць з життя коней — особливості їх змісту, годівлі і догляду за ними. Учасники прогулянки дізнаються раніше невідомі факти про звички і характер цих благородних тварин, а після зможуть особисто за ними позалицятися!

Захоплююча програма екскурсії

У програму екскурсії входить:

  • огляд мальовничій території клубу
  • відвідування стаєнь
  • чистка, спорядження та годування коней

Міні-фотосесія з конячками

Захопивши з собою фотоапарат, можна зробити чудові фото на пам'ять про захоплюючому пригоді. Для цієї мети клуб навіть надасть круті ковбойські капелюхи або бандани Осідлавши гордих скакунів, можна буде відчути себе підкорювачами безкрайніх просторів Дикого Заходу.

Місце проведення враження:

КСК Стетсон
Овідіопольська дорога, 8 (район Селекційного інституту, поворот на Аеропорт) Показати на мапі

5 відгуків реальних людей

1 лютого 2017
Сходили с любимой в гости к лошадкам!В целом все не плохо!Покормили,погладили,фотографировались!Жаль правда лошадок в уличном загоне-много льда и они скользят!Одна даже прихрамывала,возможно из за льда!Есть очень красивые лошади-чистенькие,с блестящей шерстью,вычуханые!)В общем пройтись разок можно!)А с сотрудниками Bodo было приятно иметь дело!И подскажут и разжуют и все вежливо и приятно!Вам спасибо ребят!)

С
Стас
9 квітня 2016
Ходили всей семьей, за ребенка отдельно договорился чтобы взять. Пошли навстречу и это очень радует. В целом всё понравилось, все довольны.

А
Алена
30 вересня 2015
Я просто в восторге от экскурсии)) На конюшне столько лошадок, с ними можно было пофотографироваться, покормить их, погладить. Это так мило) Эмоций море и все только положительные))

А
Александра
16 червня 2015
Ходили на конюшню вместе с ребенком. ему очень много радости от общения с лошадками, да и я сама как-то отдохнула и расслабилась. Для отдыха на выходных то что надо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень