101432
 

Подаруй екскурсію на елітну стайню для двох!

Захоплююча екскурсія по заміському кінному клубу в супроводі досвідченого гіда. Програма охоплює: огляд мальовничої території, відвідування стаєнь, а також чистка, спорядження і годування коней. Це можливість не тільки помилуватися благородними скакунами, але й особисто взяти участь у процесі догляду за ними. Приємним бонусом стане пам'ятна фотосесія з тваринами — достатньо лише прихопити з собою камеру. детальніше...

2 люд. до 60 хвилин Використати до 30.06.2018
2 людини
до 60 хвилин
Доступно з 5 років
Використати до 30.06.2018

Екскурсія на стайню для двох — що це?

Захоплююча екскурсія на стайні елітного клубу в компанії близької людини. Досвідчений гід подбає про те, щоб зробити прогулянку максимально цікавою та інформативною. Можливість не тільки особисто взяти участь у догляді за благородними скакунами, але і зробити з ними кілька пам'ятних фото.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять на мальовничу територію кінно-спортивного клубу «Стетсон», де їх зустріне гід. Він розпочне свою екскурсію з огляду надзвичайно красивих пейзажів, а потім запропонує відвідати самі стайні. Там Щасливчики зможуть помилуватися безліччю благородних коней різних порід. Вони навіть зможуть самостійно подоглядати за ними — почистити гриву спеціальною щіткою або погодувати з руки. А після — сядуть верхи, щоб влаштувати невелику фотосесію.

Супровід кінного інструктора

Ніхто не знає про коней більше, ніж досвідчений інструктор. Він проведе екскурсію по стайні та розповість безліч захоплюючих подробиць з життя коней — особливості їх утримання, годівлі та догляду за ними. Учасники прогулянки дізнаються раніше невідомі факти про звички та характер цих благородних тварин, а після зможуть особисто за ними подоглядати.

Захоплююча програма екскурсії

Запланована програма охоплює:

  • огляд мальовничої території клубу;
  • відвідування стаєнь;
  • чистка, спорядження та годування коней.

Міні-фотосесія з тваринами

Взявзи з собою фотоапарат, можна зробити чудові фото на пам'ять про захоплюючу пригоду. Для цієї мети клуб навіть надасть круті ковбойські капелюхи або бандани. Осідлавши гордих скакунів, можна буде відчути себе підкорювачами безкрайніх просторів Дикого Заходу.

Місце проведення враження:

КСК Стетсон
Овідіопольська дорога, 8 (район Селекційного інституту, поворот на Аеропорт) Показати на мапі

127 відгуків реальних людей

И
Ирина
17 грудня 2017
Очень понравилось, море впечатлений, всем советую посетить.

Е
Елена
7 листопада 2017
Сертификат подарили коллеги, зная моё нежное отношение к лошадкам))) Но удовольствие от прогулки получали вдвоем с супругом )) Ухоженные животные, приветливые инструктора , фотографии в живописном осеннем парке - и время прогулки пролетело совершенно незаметно)) А вот впечатление осталось надолго ))) Отдельная благодарность сотрудникам компании Bodo за оперативное решение вопроса с переносом...
Сертификат подарили коллеги, зная моё нежное отношение к лошадкам))) Но удовольствие от прогулки получали вдвоем с супругом )) Ухоженные животные, приветливые инструктора , фотографии в живописном осеннем парке - и время прогулки пролетело совершенно незаметно)) А вот впечатление осталось надолго ))) Отдельная благодарность сотрудникам компании Bodo за оперативное решение вопроса с переносом даты из-за погодных условий. Удачи и процветания вам, ребята!

О
Ольга
27 жовтня 2017
Катание на лошадях мы подарили детям на каникулы. Сотрудники компании bodo подробно объяснили все условия, помогли определится с датой. Дети получили огромное удовольствие от общения с лошадками. Также большое спасибо сотрудникам конного клуба Стетсон за тёплый приём.

Е
Екатерина
17 жовтня 2017
Сертификат на прогулку на лошади мне подарили коллеги. Понравилось, что в сертификате была подробная инструкция моих дальнейших действий. После активации сертификата мне позвонили с компании Bodo, все подробно объяснили. А сама прогулка на лошади проходила в живописной местности, на прекрасной спокойной лошади.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень