101432
 

Подаруй екскурсію на елітну стайню для двох!

Захоплююча екскурсія по заміському кінному клубу в супроводі досвідченого гіда. Програма охоплює: огляд мальовничої території, відвідування стаєнь, а також чистка, спорядження і годування коней. Це можливість не тільки помилуватися благородними скакунами, але й особисто взяти участь у процесі догляду за ними. Приємним бонусом стане пам'ятна фотосесія з тваринами — достатньо лише прихопити з собою камеру. детальніше...

2 люд. до 60 хвилин Використати до 31.03.2019
400 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 512 раз
2 людини
до 60 хвилин
Доступно з 5 років
Використати до 31.03.2019

Екскурсія на стайню для двох — що це?

Захоплююча екскурсія на стайні елітного клубу в компанії близької людини. Досвідчений гід подбає про те, щоб зробити прогулянку максимально цікавою та інформативною. Можливість не тільки особисто взяти участь у догляді за благородними скакунами, але і зробити з ними кілька пам'ятних фото.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять на мальовничу територію кінно-спортивного клубу «Стетсон», де їх зустріне гід. Він розпочне свою екскурсію з огляду надзвичайно красивих пейзажів, а потім запропонує відвідати самі стайні. Там Щасливчики зможуть помилуватися безліччю благородних коней різних порід. Вони навіть зможуть самостійно подоглядати за ними — почистити гриву спеціальною щіткою або погодувати з руки. А після — сядуть верхи, щоб влаштувати невелику фотосесію.

Супровід кінного інструктора

Ніхто не знає про коней більше, ніж досвідчений інструктор. Він проведе екскурсію по стайні та розповість безліч захоплюючих подробиць з життя коней — особливості їх утримання, годівлі та догляду за ними. Учасники прогулянки дізнаються раніше невідомі факти про звички та характер цих благородних тварин, а після зможуть особисто за ними подоглядати.

Захоплююча програма екскурсії

Запланована програма охоплює:

  • огляд мальовничої території клубу;
  • відвідування стаєнь;
  • чистка, спорядження та годування коней.

Міні-фотосесія з тваринами

Взявзи з собою фотоапарат, можна зробити чудові фото на пам'ять про захоплюючу пригоду. Для цієї мети клуб навіть надасть круті ковбойські капелюхи або бандани. Осідлавши гордих скакунів, можна буде відчути себе підкорювачами безкрайніх просторів Дикого Заходу.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Стетсон - Кінний клуб
Овідіопольська дорога, 8 (район Селекційного інституту, поворот на Аеропорт) Показати на мапі

29 відгуків

А
Алина
26 червня 2018
Очень классная экскурсия! Посмотрели на мир лошадок шире) Узнали много интересного, так еще и покатались, и покормили, и погладили и пофотографировались) Отличный семейный отдых! Мы очень благодарны за такой подарок, ведь сами вряд ли бы выбрались на такое мероприятие, потому что попросту даже не слышали, что бывают такие экскурсии. Так что рекомендуем!

14 серпня 2017
Спасибо большое за приятные впечатление от экскурсии на конюшню! Подарила мужу на День влюбленных, использовали только вчера, были семьей с дочкой 10лет.(ничего доплачивать не надо) Экскурсовод, оказалась очень приятная девушка (беременна), рассказала про жизнь лошадок и их содержание.Потом кормили лошадок яблоками которые надо взять с собой ,чистили им шерсть и смотрели как правильно одевать...
Спасибо большое за приятные впечатление от экскурсии на конюшню! Подарила мужу на День влюбленных, использовали только вчера, были семьей с дочкой 10лет.(ничего доплачивать не надо) Экскурсовод, оказалась очень приятная девушка (беременна), рассказала про жизнь лошадок и их содержание.Потом кормили лошадок яблоками которые надо взять с собой ,чистили им шерсть и смотрели как правильно одевать седло. Потом была фотосессия(аксесуары выдаются) и покатались на лошади по территории.Всем всё понравилось, особенно дочери. ❤

1 лютого 2017
Сходили с любимой в гости к лошадкам!В целом все не плохо!Покормили,погладили,фотографировались!Жаль правда лошадок в уличном загоне-много льда и они скользят!Одна даже прихрамывала,возможно из за льда!Есть очень красивые лошади-чистенькие,с блестящей шерстью,вычуханые!)В общем пройтись разок можно!)А с сотрудниками Bodo было приятно иметь дело!И подскажут и разжуют и все вежливо и приятно!Вам спасибо ребят!)

С
Стас
9 квітня 2016
Ходили всей семьей, за ребенка отдельно договорился чтобы взять. Пошли навстречу и это очень радует. В целом всё понравилось, все довольны.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень