25393
 

Подаруй містичну екскурсію по Києву для двох!

Тригодинний екскурс у містичне минуле столиці, цікавий як для жителів міста, так і для його гостей! Історії відьом-киевиць, таємничі зникнення, страшні язичницькі обряди — досвідчений гід розповість шокуючі факти про стародавній Київ. Маршрут екскурсії включає відвідування Замкової гори, Андріївського узвозу, Старокиївської гори і навіть старовинного кладовища! Прогулянка пройде в групі, учасникам необхідно самостійно дістатися до місця старту — фонтану «Самсон» неподалік від ст. м. «Контактовая площа». подробнее...

2 чол. до 3 годин Використати до 31.01.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 13 281 раз
2 людини
до 3 годин
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.01.2018

Екскурсія «Містика Києва» для двох - що це?

Захоплююча пішохідна екскурсія найтаємничішими місцями столиці України, що триває 3 години. Проходить у групі під керівництвом досвідченого гіда. Він повідає безліч містичних історій, які не піддаються простому логічному поясненню. Маршрут включає відвідування Замкової гори, Андріївського узвозу, Старокиївської гори і навіть покинутого цвинтаря. Це центральна частина Києва з приголомшливою архітектурою - старовинний Подол.

Як це відбувається?

Щасливчикам доведеться самостійно дістатися до місця старту екскурсії. Група збирається біля фонтану «Самсон», що неподалік від метро «Контрактова площа». Тут на учасників туру чекатиме гід, який почне прогулянку у найстаровиннішому районі столиці - на Подолі. Екскурсовод розповість безліч цікавих фактів і містичних легенд про минуле та сьогодення київських вулиць. Разом з групою Щасливчикам випаде нагода відвідати пам'ятки Києва, поглянути по-новому на історію міста. Трансфер та проживання для гостей столиці не входять у вартість послуги.

Цікавий маршрут у серці міста

У програму екскурсії входить відвідування таких легендарних місць як Андріївський узвіз, Старокиївська гора, Замкова гора, вулиця Чорна Грязь. Учасники прогулянки будуть заглядати в найпотаємніші куточки і навіть побувають на старовинному покинутому кладовищі. Для особистої зручності варто віддати перевагу комфортному одягу і взуттю.

Супровід професійного гіда

Пішохідна прогулянка выдбудеться під керівництвом досвідченого гіда, який довгий час вивчав містичні факти з історії Києва. Він зможе відповісти на будь-яке питання, що виникне в ході екскурсії.

Містичні таємниці Києва

Учасники прогулянки почують унікальні факти, про які мало пишуть в підручниках, але які мали місце у далекому минулому Києва. Екскурсовод розповість про загадкові зустрічі з потойбічними силами, таємничі зникнення, містичні історії відьом-києвиць, шокуючі язичницькі традиції, прокляття київського князя і багато чого іншого.

Місце проведення враження:

Цікавий Київ
Місце зустрічі погоджується з партнером Показати на мапі

104 відгуків реальних людей

15 липня 2017
Заказала экскурсию Мистика Киева для своих родителей в качестве небольшого подарка. Для приятного и интересного время провождения. Папа не поехал и мне самой пришлось составить маме компанию. Ради того чтобы мама не ехала сама, я отложила все дела. И уже приготовилась слушать нудную 3-х часовую экскурсию. И я эту экскурсию запомню на всю жизнь. Ничего подобного до этого со мной еще не было! У...
Заказала экскурсию Мистика Киева для своих родителей в качестве небольшого подарка. Для приятного и интересного время провождения. Папа не поехал и мне самой пришлось составить маме компанию. Ради того чтобы мама не ехала сама, я отложила все дела. И уже приготовилась слушать нудную 3-х часовую экскурсию. И я эту экскурсию запомню на всю жизнь. Ничего подобного до этого со мной еще не было! У нас была замечательная женщина экскурсовод, которая увлекла с первой минуты. Не буду раскрывать все карты, где мы были и что мы слышали, но это было нечто. Я с больной спиной, но счастливая бежала самая первая возле экскурсовода, чтобы все хорошо слышать и ничего не пропустить. Но так как память у меня плохая на имена и даты, опять хочу посетить эту экскурсию, но уже с блокнотиком чтобы конспектировать. Так как я сама киевлянка, и мне очень стыдно что я не знала столько всего интересного и важного о своем любимом городе. Теперь я его люблю еще больше, особенно Подол и Контрактовую)) Очень все захватывающе было. И спасибо нашему экскурсоводу за места силы:)

11 липня 2017
Услугами компании пользуюсь не впервые, ежегодно дарю сертификаты в подарок. 8 июля, в субботу, посетили вашу экскурсию "Мистика Киева". Прогуливаясь по известным улицам Киева самостоятельно и с экскурсоводом-это большая разница! Спасибо огромное Светлане Бучко, сразу видно,что человек любит свою профессию и город, в котором родилась. Очень интересно окунуться в прошлое и услышать массу...
Услугами компании пользуюсь не впервые, ежегодно дарю сертификаты в подарок. 8 июля, в субботу, посетили вашу экскурсию "Мистика Киева". Прогуливаясь по известным улицам Киева самостоятельно и с экскурсоводом-это большая разница! Спасибо огромное Светлане Бучко, сразу видно,что человек любит свою профессию и город, в котором родилась. Очень интересно окунуться в прошлое и услышать массу интересных историй. Спасибо за хорошее настроение) остались довольны!

А
Аліна
10 липня 2017
Мені подарували Враження "Містика Києва" на День народження. Прекрасний екскурсовод Світлана захопливо розповідала цікаві легенди і міфи, ми пройшлися по таємних стежках із музичним супроводом. Отримала задоволення від подорожі. Дякую за цікаво проведений час

Н
Наталья
9 липня 2017
Отличные впечатления! Подарила своей 76-летней маме и ее подруге-они в восторге от экскурсовода Светланы-узнали много нового и очень внимательно к ним относились. Огромное спасибо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень