Подаруйте джаз-вечір для двох!

подарували вже 335 рази
1200 грн 2 люд. не обмежено
2 людини
не обмежено
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

У ресторані на гостей чекатиме зарезервований столик. Офіціант запропонує вибрати кращі позиції з меню і порадить фірмові страви закладу. Кухарі готують як за традиційними рецептами, так і пропонують авторські поєднання. У часі обмежень немає — його буде вдосталь, щоб насолодитися вечором.

Чому ми вибрали ресторан Jazzy Bazzy

У меню є великий вибір гарячих закусок, страв традиційної одеської кухні та салатів. У теплу пору року для гостей відкрита літня тераса у внутрішньому дворі поруч з невеликим фонтаном.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Татьяна
19 червня 2018
Хочу поблагодарить BODO за организацию приятного и запоминающегося подарка-вечера в ресторане Jazzy Buzzy. Уютная атмосфера одесского дворика, приличная кухня и живая музыка позволили отлично отдохнуть, вкусно поужинать и приятно пообщаться.
Сегенюк Виталий
23 червня 2017
https://www.facebook.com/100009124472444
Домашняя уютная обстановка,приятная музыка,хорошая кухня.Отдохнули чудесно,все понравилось
Денис
7 квітня 2017
Ужин в ресторане с джазом прошел просто отлично. Наелись всяких вкусностей, послушали живую музыку, что еще надо? Еду принесли достаточно быстро. Музыканты молодцы, видно что давно вместе играют. Вобщем, все понравилось. Спасибо.

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.