100908
 

Давньоіндійський масаж

Масаж голови з використанням стародавніх індійських методик. Старовинна техніка включає в себе розслаблюючі рухи, погладжування, точковий вплив і легкий масаж шиї. Приємна процедура дозволить повністю розслабитися і зняти стрес. Сеанс виконують тільки чоловіки-масажисти. детальніше...

1 люд. 30 хвилин Використати до 30.04.2019
Неактивне враження
1 людина
30 хвилин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Використати до 30.04.2019

Давньоіндійський масаж — що це?

Традиційний індійський масаж голови, надає розслабляючу дію. Процедура поєднує в собі розтирання голови, натискання на спеціальні точки і погладжування. Після ретельно опрацьовується шийна зона. Це допомагає досягти швидкого терапевтичного ефекту.

Як все відбувається?

Щасливчику належить відвідати одеський СПА-салон Sayuri, де він познайомиться з досвідченим майстром. У Sayuri мистецтвом екзотичних мануальних технік володіють тільки чоловіки-масажисти. Приглушене світло аромалампи створить в кімнаті особливу затишну атмосферу. Розслабляючий масаж голови зніме накопичену втому і подарує відчуття спокою. А завершиться сеанс розминкою шийної зони. Поетапний вплив на всі важливі точки голови і шиї подарує повне розслаблення і заспокоєння.

Індійський масаж з багатовіковою історією

Індійський масаж голови заснований на традиційній системі лікування, іменованої «аюрведа», і його історія нараховує вже більш тисячі років. Унікальна техніка масажу спрямована на досягнення рівноваги і гармонії між тілом, розумом і духом.

Поетапне вплив на голову і шию

Масаж включає в себе розтирання і погладжування голови, скронь і вух, шиї. Почерговий вплив на важливі зони допомагає повністю позбутися від напруги.

Терапевтичне та косметологічне вплив

Це не тільки розслабляючий масаж з терапевтичним ефектом, але і чудова процедура для росту волосся. Посилюється кровообіг в шкірі і, як результат, клітини отримують більше поживних речовин, а волосся зміцнюються біля коренів.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Sayuri - SPA салон
р. Одеса, вул. Левітана, 34 Показати на мапі

16 відгуків

10 грудня 2017
Мне очень понравилось. Обстановка расслабляющая, приятная музыка. Техника массажа, массажист и все остальное впечатлили на долго, буду обращаться еще. После процедуры вышла довольная и умиротворенная. Спасибо.

Н
Назiра
19 жовтня 2017
Технiка виконання - Дуже цiкава! Отримали Надзвичайне Задоволення разом з чоловiком вiд цього масажу!!! В салонi ДУЖЕ Затишно! А МайстеР - THE BEST - РАХМАТ!!!!!

Виктория
11 липня 2017
Впечатление очень понравилось! Приятный аромат масел, спокойная обстановка, удивительная техника самого массажа - 30 минут абсолютной нирваны! И, что удивительно, две недели кожа лица оставалась нежной, как у младенца, и это в 47 лет))) И это только один сеанс! Рекомендую!

17 червня 2017
Очень довольна. Эта действительно лучший подарок. От массажа осталась в восторге. Все прошло на высшем уровне)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень