100908
 

Подаруй давньоіндійський масаж голови!

Масаж голови з використанням стародавніх індійських методик. Старовинна техніка включає в себе розслаблюючі рухи, погладжування, точковий вплив і легкий масаж шиї. Приємна процедура дозволить повністю розслабитися і зняти стрес. Сеанс виконують тільки чоловіки-масажисти. детальніше...

1 люд. 30 хвилин Використати до 30.09.2018
250 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 274 раз
1 людина
30 хвилин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Використати до 30.09.2018

Давньоіндійський масаж — що це?

Традиційний індійський масаж голови, надає розслабляючу дію. Процедура поєднує в собі розтирання голови, натискання на спеціальні точки і погладжування. Після ретельно опрацьовується шийна зона. Це допомагає досягти швидкого терапевтичного ефекту.

Як все відбувається?

Щасливчику належить відвідати одеський СПА-салон Sayuri, де він познайомиться з досвідченим майстром. У Sayuri мистецтвом екзотичних мануальних технік володіють тільки чоловіки-масажисти. Приглушене світло аромалампи створить в кімнаті особливу затишну атмосферу. Розслабляючий масаж голови зніме накопичену втому і подарує відчуття спокою. А завершиться сеанс розминкою шийної зони. Поетапний вплив на всі важливі точки голови і шиї подарує повне розслаблення і заспокоєння.

Індійський масаж з багатовіковою історією

Індійський масаж голови заснований на традиційній системі лікування, іменованої «аюрведа», і його історія нараховує вже більш тисячі років. Унікальна техніка масажу спрямована на досягнення рівноваги і гармонії між тілом, розумом і духом.

Поетапне вплив на голову і шию

Масаж включає в себе розтирання і погладжування голови, скронь і вух, шиї. Почерговий вплив на важливі зони допомагає повністю позбутися від напруги.

Терапевтичне та косметологічне вплив

Це не тільки розслабляючий масаж з терапевтичним ефектом, але і чудова процедура для росту волосся. Посилюється кровообіг в шкірі і, як результат, клітини отримують більше поживних речовин, а волосся зміцнюються біля коренів.

Місце проведення враження:

Sayuri - SPA салон
р. Одеса, вул. Левітана, 34 Показати на мапі

13 відгуків реальних людей

10 грудня 2017
Мне очень понравилось. Обстановка расслабляющая, приятная музыка. Техника массажа, массажист и все остальное впечатлили на долго, буду обращаться еще. После процедуры вышла довольная и умиротворенная. Спасибо.

19 жовтня 2017
Технiка виконання - Дуже цiкава! Отримали Надзвичайне Задоволення разом з чоловiком вiд цього масажу!!! В салонi ДУЖЕ Затишно! А МайстеР - THE BEST - РАХМАТ!!!!!

11 липня 2017
Впечатление очень понравилось! Приятный аромат масел, спокойная обстановка, удивительная техника самого массажа - 30 минут абсолютной нирваны! И, что удивительно, две недели кожа лица оставалась нежной, как у младенца, и это в 47 лет))) И это только один сеанс! Рекомендую!

17 червня 2017
Очень довольна. Эта действительно лучший подарок. От массажа осталась в восторге. Все прошло на высшем уровне)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень