102890
 

Подаруй день в дитячій лабораторії експериментів!

Корисна розвага для двох юних дослідників. У Музеї Цікавої Науки є безліч головоломок, ігрових атракціонів та інших експонатів. Діти зможуть поспостерігати за фізичними процесами та відчути себе справжніми вченими. Розгадувати загадки і ставити експерименти можна хоч цілий день. Музей працює щодня з 10:00 до 21:00. Приємним бонусом для дослідників-початківців стане піца «Сатурн», а також компот або лимонад на вибір. детальніше...

2 люд. не обмежено Використати до 31.03.2019
400 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 23 раз
2 людини
не обмежено
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2019

Дитяча лабораторія експериментів — що це?

Відвідування інтерактивного музею, в якому зібрано понад 120 експонатів. Кожен з них допоможе юним науковцям осягнути ази біології, фізики, астрономії, математики та інших наук. Маленькі Щасливчики зможуть побачити оптичні ілюзії, створити хмару та доторкнутися до блискавки. Корисне дозвілля допоможе дослідникам-початківцям пізнати світ і знайти відповіді на всі запитання.

Як все відбувається?

Знайомитися з фізичними процесами Щасливчики будуть в Музеї Цікавої Науки. Там є все для того, щоб провести час з користю: ​​головоломки, пізнавальні експонати, оптичні ілюзії, природні стихії в мініатюрі та ігрові атракціони. Двоє друзів зможуть не тільки доторкнутися до представлених експонатів, а й самостійно провести дослідження. Відкривати для себе таїнство науки юні експериментатори будуть стільки, скільки захочуть.

2 квитки

Перевіряти на практиці закони фізики та астрономії краще в компанії друга. Він зможе дати цінну пораду та простежить за чистотою експерименту.

Час не обмежений

Освоювати цікаву науку можна хоч цілий день. Ніхто не обмежить Щасливчиків в їх поривах.

Приємний бонус

Смачним сюрпризом для юних Ньютонів та Архімедів стане піца та напій на вибір. Це може бути компот або лимонад.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

1 відгук

А
Анна
22 червня 2018
Дети были в восторге! В лаборатории куча всяких крутилок, головоломок и прочих "умных" штучек! НЕ хотели покидать лабораторию - юные исследователи)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень