Подаруйте день в дитячій лабораторії експериментів!

подарували вже 34 рази
400 грн 2 люд. не обмежено
2 людини
не обмежено
Доступно з 6 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Діти потраплять на територію музею наукових відкриттів. Тут вони ставитимуть досліди, приміряючи на себе ролі вчених. Друзі зможуть вирішувати головоломки, управляти механізмами та брати участь у наукових шоу. Вирішуючи завдання, маленькі гості будуть розвивати логіку й нестандартне мислення.

Чому ми вибрали Музей Цікавої Науки

У музеї знаходяться близько 120 інтерактивних експонатів, машин і приладів. Квитки дають право на безлімітне перебування на території комплексу. Приємним бонусом для початківців дослідників стане подарунок від кафе «Джоуль» — піца і напій.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Анна
22 червня 2018
Дети были в восторге! В лаборатории куча всяких крутилок, головоломок и прочих "умных" штучек! НЕ хотели покидать лабораторию - юные исследователи)))

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.