Подаруйте день тайського SPA!

подарували вже 26 рази
3600 грн 1 люд. до 2,5 годин
1 людина
до 2,5 годин
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Професійний масажист зніме напругу з м'язів і допоможе відновити сили. Клієнт може вибрати одну з двох програм тайського релаксу: «Рай на землі» або «Богиня». В обидві програми входять сабай-масаж, стоунтерапія та антистресовий масаж. Перед початком ритуалу на відвідувача очікує обмивання ніг теплим молоком.

Чому ми вибрали SPA салон «Балі»

У салоні працюють фахівці з острова Балі, які знають усе про тонкощі східного масажу. Дизайн кожної кімнати виконаний у своєму неповторному стилі. Клієнт зможе вибрати одне з вільних приміщень, яке сподобалося найбільше.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Ира
20 вересня 2017
Это. Просто. Божественно. Я даже не знаю, что добавить. Это и расслабляет, и придает сил одновременно. Каждая женщина просто обязана это попробовать. Особенно ритуал омовения ног молоком... Дальше спойлерить не буду)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.