102607
 

Подаруй день тайського SPA!

До 2,5 годин тайських SPA-ритуалів, які включають у себе кілька етапів релаксації. На вибір надається дві програми процедур. «Рай на землі» робить акцент на розвантаження спини й зняття напруги з шийно-комірцевої зони — ідеально підійде чоловікам. Ритуал «Богиня» поєднує в собі комплекс пілінгу та масажів — він націлений на підвищення тонусу шкіри та розслаблення м'язів. Таку програму релаксації оцінять жінки. детальніше...

1 люд. до 2,5 годин Використати до 31.03.2019
3 600 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 22 раз
1 людина
до 2,5 годин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2019

День тайського SPA — що це?

Справжній ритуал, в якому Щасливчик зможе взяти участь. Сеанс відбуватиметься в кімнаті, наповненій ароматом троянд. Східна атмосфера спокою буде передаватися через тактильний дотик профі. Щасливчик зможе обрати одну з двох запропонованих програм: «Рай на землі» для чоловіків і «Богиня» для жінок.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить до рук професійних масажистів. Вони знімуть напругу з м'язів, допоможуть розслабитися та відновити душевну гармонію. Перед початком ритуалу відвідувача чекає обмивання ніг теплим молоком. Чоловіки оцінять комплекс «Рай на землі». 2,5-годинна процедура націлена на глибоке прогрівання тіла та поєднує в собі наступні етапи:

 • масаж стоп (30 хвилин);
 • сабай-масаж в 4 руки (30 хвилин);
 • стоунтерапія в 4 руки (60 хвилин);
 • масаж голови та шийно-комірцевої зони (20 хвилин);
 • антистресовий масаж в 4 руки (30 хвилин).

Спеціально для жінок була розроблена 150-хвилинна програма «Богиня», яка проводиться двома майстрами одночасно й включає в себе різні елементи тайських технік:

 • очищення всього тіла скрабом на основі кави та рисового борошна (30 хвилин);
 • сабай-масаж в 4 руки (30 хвилин);
 • стоунтерапія в 4 руки (40 хвилин);
 • масаж голови, шийно-комірцевої зони та стоп (20 хвилин);
 • антистресовий масаж плечової зони (30 хвилин).

Програми на вибір

Комплекс для чоловіків націлений на те, щоб позбавити тіло накопиченої напруги в області комірцевої зони й спини. Жінки насолодяться результатом глибокого очищення шкіри — вона стане шовковистою. Після процедур у всьому тілі відчуватиметься легкість.

До 150 хвилин релаксації

Для того щоб привести м'язи в тонус, поліпшити кровообіг і зняти стрес, потрібно лише прийти, лягти й розслабитися. Усе інше зроблять досвідчені майстри під час тайського ритуалу. На цілих 2,5 години можна забути про все й просто відпочити.

Східна атмосфера

Хто ще, крім жителів Сходу, міг перетворити процес релаксації на справжній ритуал? Щасливчика очікує пахуче приміщення, прикрашене пелюстками троянд, а також обмивання ніг теплим молоком.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Балі - SPA салон
Фонтанська дорога, 49/1 Показати на мапі

пров. Онілової, 8/10 Показати на мапі

1 відгук

И
Ира
20 вересня 2017
Это. Просто. Божественно. Я даже не знаю, что добавить. Это и расслабляет, и придает сил одновременно. Каждая женщина просто обязана это попробовать. Особенно ритуал омовения ног молоком... Дальше спойлерить не буду)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень