103021
 

Подаруй відвідування дельфінарію НЕМО для компанії!

Під час денного шоу глядачі побачать, як спеціально навчені дельфіни, морські котики та леви виконують різні трюки: легко вистрибують з води та співають «пісні». Для виступу використовуються яскраві світлові та музичні спецефекти. детальніше...

4 люд. до 60 хвилин Використати до 31.03.2019
4 людини
до 60 хвилин
Використати до 31.03.2019

Як відбувається враження

Під час денного шоу глядачі побачать, як спеціально навчені дельфіни, морські котики та леви виконують різні трюки: легко вистрибують з води та співають «пісні». Для виступу використовуються яскраві світлові та музичні спецефекти.

Чому ми вибрали дельфінарій «Немо»

До дельфінарію легко дістатися завдяки зручній транспортній розв'язці. Комплекс розташований на березі моря та включає готель, ресторани, пляж, океанаріум і центр дельфінотерапії. Діти до 5 років можуть потрапити на шоу безкоштовно — для цього на вході потрібно пред'явити свідоцтво про народження.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
НЕМО - Дельфінарій - Одеса
Пляж Ланжерон, 25 Показати на мапі

1 відгук

К
Катя
2 липня 2018
Это самое милое представление, которое я когда-либо посещала)) нам с сестрой по 28, а мы буквально радовались, как дети. Такие зверушки милые, я прямо в восторге)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень