102707
 

Подаруй дегустацію кави для двох!

Ароматна церемонія для двох цінителів зразкових видів кави тривалістю до 60 хвилин. Професійний бариста познайомить з п'ятьма елітними сортами, про які розповість найцікавіші факти: чим унікальні зерна, в яких умовах їх вирощують і що впливає на їх якість. Спеціаліст приготує особливі типи напоїв, які допоможуть відкалібрувати смак перед дегустацією. Після зустрічі друзі навчаться обирати хорошу каву за однією етикеткою на упаковці. детальніше...

2 люд. до 60 хвилин Використати до 31.03.2019
550 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 51 раз
2 людини
до 60 хвилин
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2019

Дегустація кави для двох — що це?

Альтернатива чайної церемонії, центральною фігурою якої є напій з мелених зерен. Щасливчики познайомляться з бариста, який знає про еліксир бадьорості все. На друзів чекає ароматна дегустація, що буде супроводжуватися цікавими розповідями та історіями. Профі заварить напій методом еспресо — він досить міцний, тому для Щасливчиків його приготують у форматі невеликих порцій.

Як все відбувається?

Щасливчик разом із близькою людиною вирушить до Foundation Coffee Roasters. Тут на них чекають близько 60 хвилин захоплюючих історій. Перед дегустацією професійний бариста приготує для друзів кілька чашок спеціальної кави. Базові аромати — солодкий, кислий, гіркий, солоний та умамі — відкалібрують смакові рецептори, щоб вони стали чутливішими до різних нот напою. Потім почнеться сама дегустація п'яти видів еспресо.

5 сортів кави

У процесі дегустації будуть використані зразкові сорти зерен. Вони визнані елітними та характерні високим рівнем якості. Крім того, кава значно відрізняється і за смаком — гама більш насичена, а іноді й непередбачувана своїми нотами.

Зустріч із профі

Одного вміння працювати з джезвою й аеропрессом недостатньо, щоб бути фахівцем у цій галузі. Каву потрібно любити й розуміти. Професійний бариста поділиться зі Щасливчиками секретами про найпопулярніший у світі напій.

«Налаштування» смаку

Еспресо може містити в собі різні ноти: починаючи ягідними й закінчуючи квітковими. Як гурманам вдається їх розпізнати? Усе дуже просто — необхідно провести калібрування рецепторів. Бариста запропонує ознайомитися з базовими смаками кави: кислими, солодкими, гіркими, солоними й найбільш незвичайним — умамі.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Foundation Coffee Roasters - Кав'ярня
вул. Жуковського, 19 Показати на мапі

1 відгук

Н
Настя
12 лютого 2018
Рай для тех, кто обожает кофе) Мы с подругой в восторге от самого процесса! Никогда бы не подумали, что узнаем столько фактов о любимом напитке) Спасибо профи за новые знания и Bodo за возможность их получить!)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень