102465

Дегустація сиру для двох

Дегустація 5 видів сиру з коров'ячого та козячого молока для двох у супроводі професійного сомельє. Під час консультації він познайомить з новими видами сиру, розповість про їх історію і правильне поєднання. Асорті доповнять фруктами, горіхами та пляшкою вина. Насолоджуватися незвичайним смаком можна буде півтори години. детальніше...

2 люд. до 90 хв Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
до 90 хв
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2019

Дегустація сиру для двох — що це?

Щасливчики вирушать у «Сирне королівство», де про старовинний продукт знають все. Тут вони зможуть спробувати коров'ячі та козячі сири, молоді і витримані, класичні та з добавками. А розповідь сомельє стане приємним доповненням до дегустації. Він розкаже, як відрізнити якісний продукт від підробки і дасть поради щодо поєднання різних видів.

Як все відбувається?

Дегустація сиру відбудеться за гарно оформленим столом, який сервірують сезонними фруктами та горіхами. Сомельє запропонує нарізку з 5 видів сиру загальною вагою 400 г, а також подасть пляшку вина і розповість про його смакові якості. Пара буде поступово занурюватися у світ насиченого смаку і відкривати для себе його нові грані. Щоб насолодитися кожним шматочком і дізнатися відповіді на всі запитання, у Щасливчиків буде півтори години.

5 видів сиру

Для дегустації подадуть кілька видів сиру на основі коров'ячого та козячого молока. Нарізка буде до смаку як прихильникам твердого витриманого гауди, так і тим, хто віддає перевагу м'якому брі або пікантному камамберу з пліснявою.

Консультація сомельє

Професійний сомельє розповість безліч цікавих фактів про створення сиру, його зберігання і поєднання з іншими продуктами та винами. Він відповість на всі запитання Щасливчиків і підкаже, як відрізнити якісну гауду від підробки.

Сервірування столу

Перед дегустацією стіл гарно оформлять за допомогою нарізок, сезонних фруктів та горіхів. Загальна вага сиру — 400 г.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Mozzarella fresca - Магазин
вул. Генуезька, 5 Показати на мапі

3 відгуки

13 листопада 2017
Было круто, интересно и необычно, а еще очень вкусно. Всем рекомендую.

С
Светлана
18 липня 2017
Впечатление очень понравилось, девушка Ника, проводившая дегустацию, молодчинка, она интересно рассказала об истории и происхождении сыров, которые мы пробовали, профессионально помогла выбрать вино. Изысканно были подобраны сезонные фрукты, ягоды и орехи. Вобщем, все прошло на "ура" !!!!

П
Полина
27 квітня 2017
Впечатление оказалось намного интереснее и вкуснее, чем мы думали! Там такие сыры, что просто голова кругом идет! Очень понравилась молодая гауда: нежная, но с насыщенным вкусом. На дегустации у нас был сомелье, который рассказал все про наши сыры. Мне кажется, что от его рассказов они становились еще вкуснее)) Вобщем, рекомендуем!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень