Подаруйте дегустацію коньяку!

подарували вже 33 рази
1 людина
до 90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 21 року
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Відвідувач вирушить на екскурсію музеєм Шустова з подальшою дегустацією коньяку. Гість дізнається про технології виробництва алкогольного напою і його види. Потім сомельє запропонує йому спробувати кілька сортів коньяку. Дегустація включає напої різної витримки та умов зберігання.

Чому ми вибрали музей коньячної справи Шустова

Музей розташований в історичній частині міста, а самі екскурсії проводять у підвалах Одеського коньячного заводу. Практично всі інсталяції в музеї інтерактивні, що дозволяє гостям в буквальному сенсі доторкнутися до історії створення благородного напою.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Дмитрий
10 липня 2018
Впечатление очень понравилось! Побывал в музее, где узнал об истории коньячного дела в Украине. Потом была дегустация с профессиональным сомелье. Он рассказал о вкусе и цвете каждого коньяка, научил правильно распивать напиток. Рекомендую!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.