Подаруйте дегустацію коньяку для двох!

подарували вже 33 рази
2 людини
до 90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 21 року
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Екскурсія пройде в кілька етапів. Спочатку гід поділиться фактами з історії музею, а також розповість про технології виробництва коньяку, які змінювалися з плином часу. Після чого гості вирушать в дегустаційний зал, де скуштують кілька сортів бренді. Серед них коньяки з витримкою від 11 до 37 років.

Чому ми вибрали музей коньячного справи Шустова

Музей Шустова знаходиться в історичній частині Одеси. Для гостей працюють п'ять залів постійних і змінних експозицій, а також зал для дегустацій. Одна з головних особливостей музею — інтерактивні інсталяції, з якими відвідувачі можуть взаємодіяти.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Дмитрий
10 липня 2018
Впечатление очень понравилось! Побывал в музее, где узнал об истории коньячного дела в Украине. Потом была дегустация с профессиональным сомелье. Он рассказал о вкусе и цвете каждого коньяка, научил правильно распивать напиток. Рекомендую!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.