Подаруйте дегустацію коньяку для двох!

подарували вже 41 рази
2 людини
до 90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 21 року
Використати до 30.11.2019

Як відбувається враження

Екскурсія пройде в кілька етапів. Спочатку гід поділиться фактами з історії музею, а також розповість про технології виробництва коньяку, які змінювалися з плином часу. Після чого гості вирушать в дегустаційний зал, де скуштують кілька сортів бренді. Серед них коньяки з витримкою від 11 до 37 років.

Чому ми вибрали музей коньячного справи Шустова

Музей Шустова знаходиться в історичній частині Одеси. Для гостей працюють п'ять залів постійних і змінних експозицій, а також зал для дегустацій. Одна з головних особливостей музею — інтерактивні інсталяції, з якими відвідувачі можуть взаємодіяти.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Дмитрий
10 липня 2018
Впечатление очень понравилось! Побывал в музее, где узнал об истории коньячного дела в Украине. Потом была дегустация с профессиональным сомелье. Он рассказал о вкусе и цвете каждого коньяка, научил правильно распивать напиток. Рекомендую!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.