102146
 

Дайвінг з дельфінами для двох

Дайвінг з дельфінами в басейні — зануритися у воду потрібно у спеціальному спорядженні для підводного плавання, удвох або по черзі. В гідрокостюмі з аквалангом можна почувати себе комфортно: не тільки плавати на поверхні, але і пірнати разом з дельфіном під воду і спостерігати за твариною в його рідній стихії. Інструктор навчить користуватися спорядженням, докладно розповість про техніку занурення і про те, як вести себе під водою. В басейні з дельфіном кожному належить провести близько 30 хвилин. Супроводжувати пару буде оператор з камерою для підводних знімань. детальніше...

2 люд. до 30 хвилин Використати до 31.12.2018
Неактивне враження
2 людини
до 30 хвилин
Необхідно мати купальний костюм
Доступно з 8 років
Використати до 31.12.2018

Дайвінг з дельфінами для двох — що це?

Занурення під воду — в басейн з дельфіном. Можна опинитися поряд з дивовижною твариною: поспостерігати за ним з боку, погладити і пограти, ну і, звичайно ж, поплавати. Спеціальні навички для такої пригоди не знадобляться. Досвідчений інструктор з дайвінгу докладно розповість про техніку занурення і повністю до нього підготує. При цьому, поплавати в басейні з дельфіном пара зможе як удвох, так і по черзі — все залежить від побажань. Який би формат не захотілося віддати перевагу, для кожного передбачено близько 30 хвилин захоплюючого дайвінгу.

Як все відбувається?

У дельфінарії «Немо» створені всі умови для існування дивних тварин — тут дельфіни плавають в чистій морській воді і перебувають під постійним наглядом. Опинившись на місці, Щасливчики будуть з нетерпінням чекати своєї зустрічі з цими милими створіннями. Перш ніж спуститися в басейн, їм належить освоїти всі нюанси, пов'язані із зануренням під воду. Це завдання візьме на себе інструктор з дайвінгу: він підбере Щасливчикам необхідне спорядження, розповість про техніку безпеки і навчить дихати під водою, використовуючи запас повітря в аквалангу. Як тільки пара буде готова до занурення, вони пірнуть в басейн. Попереду — півгодини підводного плавання з дельфінами. Плавати можна одночасно або, якщо є таке бажання, по черзі. Інструктор та оператор будуть весь час супроводжувати Щасливчиків, тож на пам'ять залишаться красиві кадри.

Підводне плавання з дельфіном

Ці дружелюбні тварини живуть на глибині. Пара зможе спуститися на дно і отримати задоволення від спілкування з дельфіном. Він складе компанію в іграх і поплаває з гостями під водою. Все необхідне спорядження для дайвінгу видадуть на місці.

30 хвилин в басейні дельфінарію

В басейні з дельфіном у кожного буде близько 30 хвилин. Цей час можна використовувати разом і плавати під водою удвох або ж зробити занурення по черзі.

Передбачено інструктаж і супровід

Для навчання гостей відводиться близько 2-х годин часу: це інструктаж по техніці безпеки, підбір спорядження, освоєння базових правил і прийомів. Кожного навчать комфортно почувати себе під водою. Плюс до всього, інструктор буде постійно супроводжувати пару.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Посейдон - Дайвінг клуб - Одеса
м. Одеса, пляж «Ланжерон», 25 Показати на мапі
м. Одеса, вул. Маловського, 10 Показати на мапі

4 відгуки

Д
Дарина
8 вересня 2015
Спасибо большое за возможность увидеть и потрогать дельфина! Мы пошли вместе с ребенком, и малой уже 3 дня только о дельфинах и говорит. А я была очень рада поучиться нырять с настоящим аквалангом, и спасибо также инструктору за то что все подробно объяснил, показал, дал потренироваться и не подгонял. И кстати полчаса — это очень даже много времени если находишься под водой и только иногда...
Спасибо большое за возможность увидеть и потрогать дельфина! Мы пошли вместе с ребенком, и малой уже 3 дня только о дельфинах и говорит. А я была очень рада поучиться нырять с настоящим аквалангом, и спасибо также инструктору за то что все подробно объяснил, показал, дал потренироваться и не подгонял. И кстати полчаса — это очень даже много времени если находишься под водой и только иногда выныриваешь. Так что приключение получилось на славу, мы с сынулькой передаем привет дельфину и надеемся что придем еще раз)

В
Влад
20 липня 2015
Никогда раньше не занимался дайвингом, но оказалось это совсем не сложно. Тренер все доступно объяснил и показал. А потом ожидало самое интересное - самостоятельное погружение и общение с дельфином. Это были самые классные полчаса в моей жизни!

К
Карина и Андрей
13 червня 2015
Поплавали с милым дельфинчиком в клубе Посейдон, и вот что хотим сказать:-) Спасибо Бодо за замечательное впечатление, которое дарит столько эмоций. Мы женаты уже 7 лет и постоянно ищем что-то новое для себя. Так что плавание в бассейне с настоящим, живым и веселым дельфином стало настоящим взрывом позитива ))

О
Оксана
7 квітня 2015
Нет слов от восхищения этим подарком!! Когда любимый подарил мне сертификат, я не поверила. Дельфин - такое милое и грациозное животное. Я получила море удовольствия, плавая вместе с ним! Больше всего хочу повторить эти моменты!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень