102146
 

Дайвінг з дельфінами для двох

Дайвінг з дельфінами в басейні — зануритися у воду потрібно у спеціальному спорядженні для підводного плавання, удвох або по черзі. В гідрокостюмі з аквалангом можна почувати себе комфортно: не тільки плавати на поверхні, але і пірнати разом з дельфіном під воду і спостерігати за твариною в його рідній стихії. Інструктор навчить користуватися спорядженням, докладно розповість про техніку занурення і про те, як вести себе під водою. В басейні з дельфіном кожному належить провести близько 30 хвилин. Супроводжувати пару буде оператор з камерою для підводних знімань. детальніше...

2 люд. до 30 хвилин Використати до 30.09.2018
Неактивне враження
2 людини
до 30 хвилин
Необхідно мати купальний костюм
Доступно з 8 років
Використати до 30.09.2018

Дайвінг з дельфінами для двох — що це?

Занурення під воду — в басейн з дельфіном. Можна опинитися поряд з дивовижною твариною: поспостерігати за ним з боку, погладити і пограти, ну і, звичайно ж, поплавати. Спеціальні навички для такої пригоди не знадобляться. Досвідчений інструктор з дайвінгу докладно розповість про техніку занурення і повністю до нього підготує. При цьому, поплавати в басейні з дельфіном пара зможе як удвох, так і по черзі — все залежить від побажань. Який би формат не захотілося віддати перевагу, для кожного передбачено близько 30 хвилин захоплюючого дайвінгу.

Як все відбувається?

У дельфінарії «Немо» створені всі умови для існування дивних тварин — тут дельфіни плавають в чистій морській воді і перебувають під постійним наглядом. Опинившись на місці, Щасливчики будуть з нетерпінням чекати своєї зустрічі з цими милими створіннями. Перш ніж спуститися в басейн, їм належить освоїти всі нюанси, пов'язані із зануренням під воду. Це завдання візьме на себе інструктор з дайвінгу: він підбере Щасливчикам необхідне спорядження, розповість про техніку безпеки і навчить дихати під водою, використовуючи запас повітря в аквалангу. Як тільки пара буде готова до занурення, вони пірнуть в басейн. Попереду — півгодини підводного плавання з дельфінами. Плавати можна одночасно або, якщо є таке бажання, по черзі. Інструктор та оператор будуть весь час супроводжувати Щасливчиків, тож на пам'ять залишаться красиві кадри.

Підводне плавання з дельфіном

Ці дружелюбні тварини живуть на глибині. Пара зможе спуститися на дно і отримати задоволення від спілкування з дельфіном. Він складе компанію в іграх і поплаває з гостями під водою. Все необхідне спорядження для дайвінгу видадуть на місці.

30 хвилин в басейні дельфінарію

В басейні з дельфіном у кожного буде близько 30 хвилин. Цей час можна використовувати разом і плавати під водою удвох або ж зробити занурення по черзі.

Передбачено інструктаж і супровід

Для навчання гостей відводиться близько 2-х годин часу: це інструктаж по техніці безпеки, підбір спорядження, освоєння базових правил і прийомів. Кожного навчать комфортно почувати себе під водою. Плюс до всього, інструктор буде постійно супроводжувати пару.

Місце проведення враження:

Посейдон - Дайвінг клуб - Одеса
м. Одеса, пляж «Ланжерон», 25 Показати на мапі
м. Одеса, вул. Маловського, 10 Показати на мапі

4 відгуки від реальних людей

Д
Дарина
8 вересня 2015
Спасибо большое за возможность увидеть и потрогать дельфина! Мы пошли вместе с ребенком, и малой уже 3 дня только о дельфинах и говорит. А я была очень рада поучиться нырять с настоящим аквалангом, и спасибо также инструктору за то что все подробно объяснил, показал, дал потренироваться и не подгонял. И кстати полчаса — это очень даже много времени если находишься под водой и только иногда...
Спасибо большое за возможность увидеть и потрогать дельфина! Мы пошли вместе с ребенком, и малой уже 3 дня только о дельфинах и говорит. А я была очень рада поучиться нырять с настоящим аквалангом, и спасибо также инструктору за то что все подробно объяснил, показал, дал потренироваться и не подгонял. И кстати полчаса — это очень даже много времени если находишься под водой и только иногда выныриваешь. Так что приключение получилось на славу, мы с сынулькой передаем привет дельфину и надеемся что придем еще раз)

В
Влад
20 липня 2015
Никогда раньше не занимался дайвингом, но оказалось это совсем не сложно. Тренер все доступно объяснил и показал. А потом ожидало самое интересное - самостоятельное погружение и общение с дельфином. Это были самые классные полчаса в моей жизни!

К
Карина и Андрей
13 червня 2015
Поплавали с милым дельфинчиком в клубе Посейдон, и вот что хотим сказать:-) Спасибо Бодо за замечательное впечатление, которое дарит столько эмоций. Мы женаты уже 7 лет и постоянно ищем что-то новое для себя. Так что плавание в бассейне с настоящим, живым и веселым дельфином стало настоящим взрывом позитива ))

О
Оксана
7 квітня 2015
Нет слов от восхищения этим подарком!! Когда любимый подарил мне сертификат, я не поверила. Дельфин - такое милое и грациозное животное. Я получила море удовольствия, плавая вместе с ним! Больше всего хочу повторить эти моменты!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень