Подаруйте чайну церемонію для двох!

подарували вже 1 146 разів
400 грн 2 люд. до 2 годин
2 людини
до 2 годин
Використати до 31.05.2019

Чайна церемонія для двох — що це?

Таїнство зі східними інтонаціями в усьому: в антуражі, посуді, трепетне ставлення до напою. Двоє близьких людей стануть званими гостями на церемоніальному чаюванні. Воно передбачає особливу технологію заварювання чаю, перетворену на цілий ритуал. Першим знайомством із традицією може стати церемонія «Пін Ча», вона виконується з мінімумом атрибутики, а дії майстра легко запам'ятовуються. Більш складний і багатогранний ритуал — «Гун-Фу-Ча» — сподобається шанувальникам напою, готовим заглибитися у філософію особливого дійства.

Як все відбувається?

Щасливчикам належить відвідати один із кращих в місті чайних будинків. Знаходиться він у самому центрі Одеси на вулиці Пастера, всього в 5 хвилинах від Дерибасівської. Тут чайні церемонії проводять згідно з усіма канонами: передбачене знайомство з чайним листям, заварювання напою протокою, особлива подача. Приміром, заварений чай прийнято переливати в глиняну посудину — лаха («море чаю») — а вже потім розливати по чашках. У Китаї майстри, які проводять чайні церемонії, навчаються майстерності роками. А значить, Щасливчикам поталанить, адже вони вперше в житті зіткнуться з подібним мистецтвом.

2 ексклюзивні чайні церемонії на вибір

Щасливчикам належить обрати не тільки сорт ароматного чаю, але й вид чайної церемонії — «Пін Ча» чи «Гун-Фу-Ча». Перша підходить для новачків у світі чайних напоїв, друга являє собою більш насичений церемоніал і захопить істинних гурманів.

Незвичайний досвід родом зі Сходу

Під керівництвом досвідченого майстра пара дізнається:

  • особливості приготування чаю;
  • традиції його вживання;
  • тонкощі вирощування чайних пелюсток.

Вишукане чаювання — напої кращих сортів

У чайному клубі зберігаються самобутні традиції Сходу — чай тут заварюють та подають у глиняних сервізах, а для церемонії використовуються спеціальні столики — чабань. Щасливчики зможуть скуштувати будь-який уподобаний ними елітний сорт чаю. На вибір запропонують палітру рідкісних смаків і ароматів, залишиться тільки визначитися зі своїми уподобаннями. 

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

27 відгуків

Наталия
2 квітня 2018
Очень понравилась чайная церемония, т.к. мы любители чая, то узнали очень много интересного и полезного для себя.
Алексей
20 січня 2018
Если хотите отдохнуть душой, то вам сюда. Получили огромное удовольствие от всего, что нас окружало - гармония в каждой детали. Отдельное спасибо Владимиру за полученные знания, атмосферу и гостеприимство. Это впечатление нам помогло ощутить то, о чем забываешь в повседневной жизни - необыкновенное рядом. Спасибо BODO за такую возможность!
Марианна
8 січня 2018
Советую всем ценителям хорошего чая и просто желающим расслабится.Посетили 30.12.2017.Узнали интересные тонкости о чае и культуре чаепития.Насладились чаепитием и прекрасной китайской музыкой.Также приобрели прекрасные чаи,которые нормализуют и улучшают здоровье.Советую всем!Это полезно и интересно!Спасибо Владимиру!
Кристина
9 травня 2017
https://www.facebook.com/100001886325640
Безумно понравилось! Отлично провели вечер. Спасибо.

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.