102418
 

Подаруй гоління небезпечною бритвою!

Гоління небезпечною бритвою з відкритим лезом для справжніх чоловіків! Ритуал складається з декількох етапів: нанесення піни, розпарювання шкіри обличчя, видалення щетини за допомогою заточеної бритви і зволоження тіла. Для незвичайного сеансу використовуються тільки якісні бренди чоловічої косметики. детальніше...

1 люд. До 1 години Використати до 31.03.2019
200 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 158 раз
1 людина
До 1 години
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2019

Гоління небезпечною бритвою — що це?

Можливість збрити бороду повністю або надати їй форму.Традиційний сеанс проведуть з використанням небезпечної бритви з відкритим лезом. Аж до ХХ століття цей інструмент був головним помічником під час гоління. Сучасний барбершоп, який пропонує незвичайні послуги, нагадує клуб за інтересами, який відвідують шанувальники традиційної техніки гоління.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться в стінах тематичного барбершопа Tommy gun з оригінальним інтер'єром. Майстер запропонує Щасливчику зайняти місце перед дзеркалом і приступить до процедури. Вона проходить так: спочатку наноситься спеціальна піна, потім її знімають за допомогою теплого рушника, завдяки чому шкіра розпарюється на обличчі. Далі майстер наносить піну і видаляє щетину бритвою з відкритим лезом. А закінчується сеанс зволоженням шкіри спеціальним лосьйоном, який втирають масажними рухами.

Традиційний чоловічій ритуал

Поява бритв із закритими лезами значно спростила процес гоління, а електронні аналоги взагалі позбавили від складнощів процедури. Незважаючи на це, традиційний підхід зберіг свою привабливість. Сьогодні колоритний чоловічий барбершоп надає можливість зануритися в класичний процес і відчути всі переваги такого методу.

Мистецтво володіння гострою бритвою

Бритва з відкритим лезом непроста в роботі. Професійний майстер володіє нею досконало: він буде вправно орудувати заточеним інструментом, щоб видалити щетину або навпаки надати бороді чітку правильну форму.

Професійні засоби для гоління

Всі засоби по догляду, які використовуються під час сеансу, — спеціальна сертифікована косметика. Це професійні засоби для чоловіків, які ретельно доглядають за шкірою і не допускають появи подразнення.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

1 відгук

Д
Дима
12 січня 2017
Открыл для себя еще один классный барбершоп! Атмосферное место, мастера с ровными руками, что еще надо? Спасибо Бодо за сервис)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень