102266
 

Подаруй прогулянку на великій яхті з друзями!

Захоплююча прогулянка на 9-метровій парусній яхті. На борту є всі умови, щоб розмістити компанію з 10 осіб — просторі каюти, камбуз, тент від сонця. Маршрут катання належить вибрати на свій розсуд. Можна буде поплавати на яхті вздовж берегової лінії, милуючись видами курорту Аркадія, або відправитися до Воронцовського маяка — візитної картки міста. детальніше...

10 люд. 3 години Використати до 28.02.2019
6 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 20 раз
10 людей
3 години
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Використати до 28.02.2019

Велика яхта з друзями — що це?

Відпочинок разом з друзями на парусній яхті. Плавання пройде з комфортом, адже судно обладнане кімнатами відпочинку, міні-кухнею з газовою плитою та іншими зручностями. Маршрут прогулянки гості обговорять з капітаном заздалегідь. На борт яхти можна взяти їжу і напої. Рекомендується захопити також купальники.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе зібрати велику компанію до 10 чоловік, щоб відправитися в плавання на комфортабельній яхті. Вона відчалює від причалу в елітному яхт-клубі «Відрада», а далі курсує за вільним маршрутом, який гості попередньо обговорили з капітаном. За 3 години друзі зможуть помилуватися красивими краєвидами берегів, влаштувати фотосесію на борту судна і попірнати у воду з палуби.

Оренда парусної яхти для 10 осіб

Водна прогулянка на борту 9-метрової яхти — відмінне рішення для відпочинку з друзями. Дозвілля пройде з комфортом, адже судно оснащене просторою палубою, 4 каютами, а також затишним камбузом. Яхта може йти як під вітрилом, так і з двигуном.

Маршрут прогулянки — на вибір

В залежності від погоди капітан запропонує компанії один з можливих маршрутів:

  • вздовж берегової лінії з можливістю побачити курорт Аркадія і Одесу зі сторони моря
  • пройтися на судні до морського порту і Воронцовського маяка

Досвідчений капітан на борту яхти

Турбуватися нема про що, адже судном буде керувати досвідчений яхтсмен. Він впевнено поведе яхту, враховуючи побажання гостей.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Київська Яхтова Школа(Одеса)
м. Одеса, яхт-клуб "Відрада" Показати на мапі

1 відгук

И
Игорь
20 червня 2016
Черное море уже исплавали вдоль и поперек, так что было решено посмотреть, что интересного в дельте Дуная. Скажу сразу, прогулка не разочаровала. Было очень красиво. Яхту рекомендую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень