102266
 

Подаруй прогулянку на великій яхті з друзями!

Захоплююча прогулянка на 9-метровій парусній яхті-катамарані. На борту є всі умови, щоб розмістити компанію з 10 осіб — просторі каюти, камбуз, тент від сонця. Маршрут катання належить вибрати на свій розсуд. Можна буде поплавати на яхті-катамарані вздовж берегової лінії і милуватися захоплюючими краєвидами. детальніше...

10 люд. 3 години Використати до 31.03.2019
6 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 20 раз
10 людей
3 години
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.03.2019

Велика яхта з друзями — що це?

Відпочинок разом з друзями на парусній яхті-катамарані. Плавання пройде з комфортом, адже судно обладнане кімнатами відпочинку, міні-кухнею з газовою плитою та іншими зручностями. Маршрут прогулянки Щасливчики обговорять з капітаном заздалегідь. На борт можна взяти їжу і напої. Рекомендується захопити також купальники та змінне взуття.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе зібрати велику компанію до 10 чоловік, щоб відправитися в плавання на комфортабельній яхті-катамарані. Вона відчалює від причалу в елітному яхт-клубі, а далі курсує за вільним маршрутом, який визначить капітан. За 3 години друзі зможуть помилуватися красивими краєвидами берегів, влаштувати фотосесію на борту судна і попірнати у воду з палуби.

Оренда парусної яхти-катамарана для 10 осіб

Водна прогулянка на борту 9-метрової яхти-катамарана — відмінне рішення для відпочинку з друзями. Дозвілля пройде з комфортом, адже судно оснащене просторою палубою, 4 каютами, а також затишним камбузом. Яхта-катамаран може йти як під вітрилом, так і з двигуном.

Відпочинок на природі

Щасливчики насолодяться не тільки веселим проведенням часу, але й відпочинком на природі. Вони вирушать у круїз мальовничими місцями — капітан підбере найкращий маршрут.

Досвідчений капітан на борту

Турбуватися нема про що, адже судном буде керувати досвідчений яхтсмен. Він впевнено поведе яхту-катамаран водними просторами.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Київська яхтова школа (Одеса)
Місце зустрічі погоджується з провайдером Показати на мапі

1 відгук

И
Игорь
20 червня 2016
Черное море уже исплавали вдоль и поперек, так что было решено посмотреть, что интересного в дельте Дуная. Скажу сразу, прогулка не разочаровала. Было очень красиво. Яхту рекомендую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень