Подаруйте прогулянку на великій яхті з друзями!

подарували вже 20 рази
6000 грн 10 люд. 3 години
10 людей
3 години
Залежить від погоди
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна
Літнє враження

Як проходить враження

Прогулянка на яхті-катамарані. На судні є декілька кают, палуба нагорі та кухня. Залежно від погоди капітан запропонує компанії один із можливих маршрутів:

  • вздовж берегової лінії з можливістю побачити курорт «Аркадія» та Одесу з боку моря;
  • до морського порту та Воронцовського маяка.

Чому ми вибрали Київську яхтову школу

Прогулянка відбудеться на вітрильно-моторному круїзному катамарані комфорт-класу. На судні є газова плита, термобокс і тент від сонця. Також компанія може попірнати у воду з палуби. Команда школи — почесні інструктори, яхтові капітани та майстри спорту.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Игорь
20 червня 2016
Черное море уже исплавали вдоль и поперек, так что было решено посмотреть, что интересного в дельте Дуная. Скажу сразу, прогулка не разочаровала. Было очень красиво. Яхту рекомендую!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.