102463
 

Подаруй биття посуду!

Веселе дозвілля з антистресовим ефектом! 20 предметів сервізу полетять до стіни і покриють уламками всю підлогу в спеціальній зоні. Перед биттям посуду адміністратор видасть захисну маску і маркер, щоб писати побажання на тарілках. Також він проведе короткий інструктаж. Атмосферу безмежних веселощів доповнить яскравий стробоскоп. детальніше...

1 люд. до 30 хвилин Використати до 31.03.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 86 раз
1 чоловік
до 30 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 14 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2018

Биття посуду — що це?

Шанс абсолютно «легально» розбити цілий сервіз. Тарілки і стакани можна запускати в підлогу або стіни, писати на них побажання або шкідливі думки, від яких хочеться позбутися. Це новий спосіб зняти стрес за допомогою перевіреного роками методу. Для захисту від уламків Щасливчикам видадуть комплект спеціальної екіпіровки.

Як все відбувається?

Перетворити на друзки 20 предметів посуду за півгодини можна в антистрес-клубі Пердимонокль. Тут Щасливчикам проведуть короткий інструктаж, видадуть прозору захисну маску і маркери. Позбавлення від стресу і посуду буде відбуватися в спеціальній кімнаті із зоною для уламків, при бажанні можна включити стробоскоп, щоб відчути ще більше адреналіну і радості.

Набір з 20 предметів

Для биття надається набір з 20 предметів посуду. У нього входять склянки, тарілки і пляшки.

Антистресова терапія

Биття посуду допоможе зняти стрес і зарядитися хорошим настроєм. Кожну тарілку можна підписати за допомогою маркера, а потім розмахнутись і кинути її у стіну.

Захисна екіпіровка

Перед початком сеансу Щасливчику видадуть комплект захисної екіпіровки. Туди входить прозора маска, халат і рукавички.

Місце проведення враження:

Пердимонокль - Антистрес-клуб
вул. Князівська, 30 Показати на мапі

3 відгуки від реальних людей

Д
Даниил
31 липня 2017
Все отлично. Подарок получился отменным и оставил приятные впечатления на долгое время. Буду искать подарки тут в следующие разы.

19 червня 2017
Все было очень круто. Битое стекло летело, и с ним улетали злость и нервы. Отличный клуб, милая хозяйка, очень довольна тем, что там побывала.

О
Оксана
10 травня 2017
Впечатление подарили друзья. Даже не знала, что такое вообще существует) Понравился подход - специальное помещение, стробоскоп, и защиту даже выдали. Прям вспомнила, как на физкультуре в школе много лет назад метание маяча сдавала - так сильно швыряла эти тарелки об стену) Рекомендую, попробуйте, очень весело!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень