102463
 

Подаруй биття посуду!

Веселе дозвілля з антистресовим ефектом! 20 предметів сервізу полетять до стіни і покриють уламками всю підлогу в спеціальній зоні. Перед биттям посуду адміністратор видасть захисну маску і маркер, щоб писати побажання на тарілках. Також він проведе короткий інструктаж. Атмосферу безмежних веселощів доповнить яскравий стробоскоп. детальніше...

1 люд. до 30 хвилин Використати до 31.03.2019
300 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 394 раз
1 людина
до 30 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 14 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Биття посуду — що це?

Шанс абсолютно «легально» розбити цілий сервіз. Тарілки і стакани можна запускати в підлогу або стіни, писати на них побажання або шкідливі думки, від яких хочеться позбутися. Це новий спосіб зняти стрес за допомогою перевіреного роками методу. Для захисту від уламків Щасливчикам видадуть комплект спеціальної екіпіровки.

Як все відбувається?

Перетворити на друзки 20 предметів посуду за півгодини можна в антистрес-клубі Пердимонокль. Тут Щасливчикам проведуть короткий інструктаж, видадуть прозору захисну маску і маркери. Позбавлення від стресу і посуду буде відбуватися в спеціальній кімнаті із зоною для уламків, при бажанні можна включити стробоскоп, щоб відчути ще більше адреналіну і радості.

Набір з 20 предметів

Для биття надається набір з 20 предметів посуду. У нього входять склянки, тарілки і пляшки.

Антистресова терапія

Биття посуду допоможе зняти стрес і зарядитися хорошим настроєм. Кожну тарілку можна підписати за допомогою маркера, а потім розмахнутись і кинути її у стіну.

Захисна екіпіровка

Перед початком сеансу Щасливчику видадуть комплект захисної екіпіровки. Туди входить прозора маска, халат і рукавички.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Пердимонокль - Антистрес-клуб
вул. Князівська, 30 Показати на мапі

8 відгуків

Н
Николай
7 липня 2018
Всем спасибо за прекрасно проведенное время! Давненько хотелось с девушкой моей чего то не стандартного и интересного попробовать) Вот и решил подарить ей это впечатление. В общем было классно)

14 лютого 2018
Сертификат подарили нам друзья на День рождения. Ходили бить посуду. Очень неплохая эмоциональная разрядка. Если у вас накопился стресс, рекомендуем попробовать - помогает)))

А
Анастасия
29 січня 2018
Сделала подарок мужу. Всё очень понравилось! Вышли с большим облегчением и отличным настроением! Спасибо Вам! Будем приходить ещё!)))

А
Александра
1 листопада 2017
Побывали на данном впечатлении с молодым человеком, эмоций - море! Музыка прекрасная, оператор впечатления нас радушно встретил, а кто говорит, что это помогает избавиться от негатива проблемным парам, наверное, правы, но мы пришли в хорошем настроении, и лишь от души позабавились! Спасибо большое!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень