102464
 

Подаруй биття посуду для двох!

Попрощатися з тривогою і негативом можна разом з тарілками і чашками, які розіб'ються на друзки об стіни антистресової клубу. Повна свобода дій подарує парі сплеск емоцій, допоможе позбутися накопиченої злості, непотрібних думок і впоратися зі смутком. Перед биттям адміністратор проведе короткий інструктаж з безпеки, видасть захисні рукавички і маску. Також пара зможе написати на тарілках побажання або думки, від яких давно хотілося позбутися. детальніше...

2 люд. до 30 хвилин Використати до 30.06.2018
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 394 раз
2 людини
до 30 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 14 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.06.2018

Биття посуду для двох — що це?

Можливість повеселитися без кордонів і розбити цілий набір посуду з 26 предметів. Щасливчики можуть сміливо запустити їх в стіну без жалю і каяття. Для захисту парі видадуть спеціальну екіпіровку: захисну маску і, при необхідності, рукавички і полотняний халат. Атмосферу доповнить яскравий стробоскоп.

Як все відбувається?

Бити посуд Щасливчикам належить в антистрес-клубі Пердимонокль. Тут парі проведуть інструктаж, видадуть необхідний захист і маркери. Перед тим, як запустити сервіз в стіну, Щасливчики можуть написати маркером на тарілках негативні думки, які вони хотіли б розбити об стіну разом з посудом або навпаки — написати побажання собі на майбутнє.

Веселощі без кордонів

Тепер Щасливчики можуть робити все, що захочуть — їх ніхто не обмежує в діях. Можна метати тарілки і чашки з усієї сили та не шкодувати про розбитий посуд.

Антистресова терапія

Биття посуду — це антистресова процедура, яка покращує настрій і дарує сплеск адреналіну. Тарілки полетять в стіну, а Щасливчики позбудуться від непотрібних думок і стануть емоційно стійкіші.

Захисна екіпіровка

Перед початком сеансу адміністратори клубу подбають про вашу безпеку: парі видадуть комплект захисту. У нього входять маска, полотняний халат і рукавички.

Місце проведення враження:

Пердимонокль - Антистрес-клуб
вул. Князівська, 30 Показати на мапі

5 відгуків реальних людей

А
Александра
1 листопада 2017
Побывали на данном впечатлении с молодым человеком, эмоций - море! Музыка прекрасная, оператор впечатления нас радушно встретил, а кто говорит, что это помогает избавиться от негатива проблемным парам, наверное, правы, но мы пришли в хорошем настроении, и лишь от души позабавились! Спасибо большое!

15 жовтня 2017
Очень приятно когда бьеться посуда, интересно было очень. Муж мой не любит такле, но ему очень понравилось. Разбили все что было и хотелось ещё

Д
Даниил
31 липня 2017
Все отлично. Подарок получился отменным и оставил приятные впечатления на долгое время. Буду искать подарки тут в следующие разы.

19 червня 2017
Все было очень круто. Битое стекло летело, и с ним улетали злость и нервы. Отличный клуб, милая хозяйка, очень довольна тем, что там побывала.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень