Подаруйте Beauty Day для неї!

подарували вже 219 рази
900 грн 1 люд. до 3 годин
1 людина
до 3 годин
Доступно з 18 років
Використати до 30.11.2019

Як відбувається враження

Комплексна процедура проходить в кілька етапів. Спершу гостя обговорить з майстрами майбутній образ, після чого за роботу візьметься візажист. Він врахує всі побажання і зробить макіяж — ранковий, нюдовий або вечірній. Потім стиліст додасть волоссю об'єм, зробивши укладку. Завершить образ манікюр з покриттям нігтів гель-лаком.

Чому ми вибрали салон краси Place by Fusion

Студія розташована в центрі міста. Всі інструменти проходять багатоступеневу процедуру очищення і дезінфекції. При необхідності спеціаліст зніме старе покриття безкоштовно.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Алиса
27 березня 2018
Боооожееее, это прекрасно! Почувствовала себя настоящей королевой! Мне сделали шикарный вечерний мейк, голливудские локоны и крутой маникюр. На вечере я была на высоте, скажу честно! Мастера классные, чуткие, прислушиваются к пожеланиям ))) В общем настоящий праздник красоты мне устроили!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.