Подаруйте байдарафтинг для компанії!

4 людини
2 дні (1 ніч)
Проходить у групі
Доступно з 15 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна
Актуально з весни

Як відбувається враження

Друзі будуть сплавлятися на байдарках у компанії інших учасників групи. Їх чекає дводенний активний відпочинок на території Національного парку «Бузький Гард». Інструктори підготують команду та видадуть кожному рятувальний жилет і каску. Потім група відправиться до старту сплаву, щоб в компанії інструктора спуститися по Мигійським порогам на байдарках. Після активності на друзів чекає екскурсія до Блакитного радонового озера. На другий день група влаштує рафтинг на 10 км порожистими ділянками Південного Бугу. Учасники пройдуть пороги Мірошницький та Інтеграл і продовжать сплавлятися за течією річки. Потім друзів чекає обід у таборі та повернення додому.

Чому ми вибрали клуб водного туризму Active Rest

Active Rest — офіційна зареєстрована торгова марка. На всіх активностях клієнтів супроводжують гіди-інструктори. На території табору є альтанка, тент і стоянка для машин. Учасників забезпечують харчуванням за програмою «домашня кухня» і трансфером до місця старту сплаву. Також у вільний час в таборі можна пограти у волейбол або петанк.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

6 відгуків

Диана
29 січня 2019
Это был очень крутой отдых. Все было замечательно организовано)) Сам спуск тоже безумно понравился) Спасибо Бодо за такое впечатление!)
Андрей
22 січня 2019
Спасибо за новый опыт! Моментами было сложно, но очень интересно. Познакомился с новыми людьми и получил крутые эмоции.
Ирина
18 січня 2019
Спасибо друзья за подарок! Ездили спускаться по порогах вместе в парнем - отдохнули, отвлеклись от городского шума, позанимались спортом даже можно сказать) Отличное приключение на выходные!
Лена
6 січня 2019
Весело, активно, незабываемо! Спасибо друзьям за подарок, иначе я бы не попробовала что такое байдарафтинг. Эмоций получила на несколько недель вперед! Спасибо!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.