101103
 

Подаруй автомобільний квест для компанії!

Можливість дослідити улюблене місто при світлі фар під час захоплюючого квесту. Команда з п'яти учасників, один з яких займе місце за кермом автомобіля, вирушить по секретному маршруту. Дізнатися про наступний пункт зупинки допоможуть відповіді на головоломки та пройдені логічні завдання. Головна мета — дістатися до фінішу першим. На час гри учасникам знадобляться ліхтарик, навігатор і гаджет з доступом в інтернет. Тривалість квесту — до 5 годин. детальніше...

5 люд. до 5 годин Використати до 31.03.2019
600 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 288 раз
5 людей
до 5 годин
Форма одягу - зручна
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2019

Автомобільний квест — що це?

Захоплююча подорож вечірнім містом у компанії кращих друзів. Команда складається з 5 учасників, один з яких опиниться за кермом власного автомобіля. Разом вони будуть розгадувати головоломки, використовуючи логіку та навички орієнтування на місцевості. Правильна відповідь дозволить рухатися до наступних підказок, які в підсумку призведуть до фінішу. Тривалість квесту — до 5 годин.

Як все відбувається?

Насамперед Щасливчик збере компанію з 5 осіб, заведе мотор і вирушить до обумовленого місця старту на своєму автомобілі. Тут друзів зустріне один з організаторів. Він зареєструє команду та надасть інструкцію до виконання першого завдання. Розподіливши між собою обов'язки, гравці перейдуть до мозкового штурму та крок за кроком будуть пересуватися по маршруту. Під час азартної гонки знадобляться ліхтарик, навігатор і гаджет з доступом в інтернет. Переможцем стане та команда, яка дістанеться до фінішу першою.

Унікальний сценарій

Гра від Odessa Quest — це оригінальний сюжет, який ніколи не повторюється. Для кожного заїзду організатори заходу готують окремий сценарій і автомобільний маршрут.

Командна робота

Щоб фінішувати першими, гравцям потрібно діяти спільно. Поетапно виконуючи завдання, команда буде пересуватися від місця до місця, де будуть чекати чергові підказки.

Гра в темряві

Маршрут квесту побудований таким чином, щоб друзі змогли відвідати найзагадковіші місця улюбленого міста в темну пору доби. Це можуть бути покинуті приміщення, порожні вулиці або темні горища.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Odessa Quest - Автоквест
Місце зустрічі погоджується з партнером Показати на мапі

7 відгуків

21 серпня 2018
Задумка очень не плохая, но на мой взгляд новичкам надо давать половину пути, а те кто играет давно более сложные уровни.Тогда игра будет заканчиваться у всех в одно время. после 4 часов прохождения квеста, ты уже начинаешь немного ориентироваться. Советую запастись дополнительными аккумуляторами для телефонов и фонарей. Ребятам спасибо за организацию!

Р
Рома
23 травня 2018
Очень круто! Я люблю квесты, а этот был необычным и интересным. Правда, сначала мы немного заблудились, но это потому, что сзади все советовали куда ехать)) а так все круто

Т
Тамила
14 серпня 2015
Ааааа, это было так весело!!! рекомендую всем кто любит настольные игры поскорее вставать из-за стола и пробовать подвижные квесты. Потому что ощущения не сравнимы! Сплачивает компанию и помогает раскрыть весь свой потенциал.

Д
Данил
10 жовтня 2014
Интернет наш накрылся, так что пришлось будить друга и держать с ним связь по мобильному) Одним словом, боролись до конца)) Было весело и сон, как рукой сняло!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень