101033
 

Подаруй аромамасаж!

Розслабляючий масаж всього тіла з використанням великої кількості натуральних аромамасел. Дипломований майстер з острова Балі майстерно пропрацює кожен сантиметр — від кінчиків пальців до маківки. Це подарує відчутний прилив сил, дозволить позбутися напруги в м'язах, поліпшити якість сну та як слід розслабитися. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
750 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 057 раз
1 людина
60 хвилин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Використати до 31.03.2019

Аромамасаж — що це?

Один з найбільш приємних і ефективних видів масажу у виконанні майстра з острова Балі. Ретельний масаж всього тіла в поєднанні зі спеціальним міксом аромамасел дозволить досягти справжнього розслаблення і відчути гармонію. Тепер не обов'язково їхати на далекі острови, щоб насолодитися екзотичною процедурою.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає елітний салон «Балі» у центрі Одеси. Майстер люб'язно запросить гостя в окремий кабінет, де почнеться таїнство релаксації. Залишиться тільки закрити очі і годину насолоджуватися приємним масажем і ароматом натуральних масел. Майстер опрацює все тіло — від пальчиків на стопах до маківки. 

Професіонал з острова Балі

Процедуру буде виконувати дипломований майстер з острова Балі, де мистецтво масажних технік в особливій пошані. Його предки протягом багатьох століть використовували цілющі прийоми, що дозволяють досягти гармонії тіла і духу. Тому ексклюзивним аромамассажем можна насолодитися лише в стінах цього салону.

Загальний масаж з аромамаслами

Аромамасаж передбачає ретельне опрацювання всього тіла. Майстер промасажує кожен пальчик на стопах і поступово перейде до шийно-комірцевої зоні. А спеціальні масла подарують додатковий релакс, зволожать шкіру і зроблять процедуру приємною.

Моментальний цілющий ефект:

  • зникає дискомфорт і скутість м'язів
  • поліпшується кровообіг
  • нормалізується сон

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Балі - SPA салон
Фонтанська дорога, 49/1 Показати на мапі

пров. Онілової, 8/10 Показати на мапі

57 відгуків

14 серпня 2018
Добрый день!Я очень довольна предоставленной вами услугой как Аромомассаж!Все мои проблемные участки были максимально обработаны,хотя мастеру я о них даже не говорила.Кожа стала более бархатистой и нежной.Всем рекомендую данную процедуру)

27 липня 2018
Были с женой вдвоем. Очень понравилось! Супруга даже уточнила имя массажисткии, что бы в дальнейшем записываться именно к ней.

16 червня 2018
Подарила мужу на ДР совместный поход на аромамассаж. Подарок окахался не только для него, но и для меня. Все было незабываемо. Полный релакс и отключение от внешнего мира. Хотя бы раз в неделю нужен такой отдых. Очень рекомендую. Персонал вежливый и внимательный. Очень рекомендую...

О
Ольга
28 травня 2018
Сертификат подарила сестра на День рождения. Подарок был неожиданным для меня и я долго собиралась :) В итоге, все было замечательно. Активация и запись прошли без заминок. Менеджеры Bodo учли все мои пожелания. И даже когда я захотела перенести запись в салон на один день, не случилось никаких проблем. Плюс мне понравилось, что было письмо с описанием впечатления и напоминания о посещении...
Сертификат подарила сестра на День рождения. Подарок был неожиданным для меня и я долго собиралась :) В итоге, все было замечательно. Активация и запись прошли без заминок. Менеджеры Bodo учли все мои пожелания. И даже когда я захотела перенести запись в салон на один день, не случилось никаких проблем. Плюс мне понравилось, что было письмо с описанием впечатления и напоминания о посещении. Сейчас планирую приобрести сертификат для мужа :) Спасибо большое!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень