100938
 

Подаруй аналіз гардероба!

Ексклюзивна консультація від професійного стиліста. Він приїде додому та допоможе вдосконалити весь сезонний гардероб — і одяг, і аксесуари. Імідж-мейкер навчить правильно вибирати підходящий фасон речей, підібрати кольорові поєднання, а також допоможе в створенні модних луків в різних стилях.  детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 31.03.2019
750 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 104 раз
1 людина
2 години
Використати до 31.03.2019

Аналіз гардероба — що це?

Шанс назавжди позбутися від проблеми «нічого надіти» з допомогою зустрічі з персональним стилістом, який проведе ревізію гардеробу на дому. Під його пильним поглядом потраплять усі сезонні речі та аксесуари. Він вкаже, які речі можна та потрібно носити, а які навпаки — варто відкласти на потім. Крім того, профі допоможе скомбінувати вдалі образи на всі випадки життя. Це можливість не тільки навчитися відчувати впевненість на будь-якому заході, але й дізнатися кілька секретів створення модного лука.

Як все проходить?

Професійний стиліст навідається до щасливої власниці сертифіката додому. Спочатку він оцінить наявні речі та аксесуари на вішалці, а потім попросить Щасливчика їх приміряти. Профі докладно пояснить, у чому переваги чи недоліки тієї чи іншої моделі. Він також визначить, речі якого фасону та яких відтінків підходять найбільше. Потім стиліст допоможе у створенні ідеальних образів для різних заходів, а яких саме — гостя зможе вирішити сама.

Ексклюзивна консультація профі-стиліста

Досвідчений стиліст допоможе навести порядок в гардеробі. Він розповість, які речі ідеально підходять до фігури, кольоротипу, стилю й пояснить, чому від деяких моделей варто відмовитися. Однак профі не обмежиться лише поверхневим розгляданням — кожна сезонна річ пройде сувору перевірку приміркою.

Навчання модним навичкам

Досвідчений стиліст навчить всіх хитрощів створення бездоганного образу. Він розповість, як:

  • підбирати вдалу кольорову гаму
  • вибирати фасон одягу, який підійде
  • витримувати стиль

Вдалі вбрання на будь-який випадок

Стиліст скомбинує вподобані варіанти у готові луки. Це може бути як суворе офісне поєднання, так і вечірній наряд. Тепер не доведеться ламати голову перед черговою важливою подією, адже ідеальний образ вже буде готовий.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Шопоголік - Імідж-стиліст

7 відгуків

Л
Лена
14 листопада 2015
Присоединяюсь к мнениям девочек, и еще от себя добавлю. Мне кажется самое важно здесь - это взгляд со стороны. Стилист реально помогла мне понять, что идет, что нет, а о чем вообще лучше забыть. Спасибо ей за очень толерантный подход и знание своего дела!

А
Алина
18 травня 2015
Урра, я разобрала шкаф!!!))) сама не могла решиться отложить в сторону половину хлама, который скопился за много лет и уже не влезал на полки. А стилист помогла, самое главное - донесла до меня мысль, что важно не количество вещей а их сочетаемость и внешний вид. Спасибо большое за это!

Я
Яна
26 вересня 2014
В университетские годы очень любила ярко одеваться, но в последнее время стала консервативной. На работе в офисе это точно необходимо. Именно поэтому, мой выбор пал на это впечатление. Мы со стилистом тщательно перемеряли весь гардероб и подобрали много удачных сочетаний. Правда, собираюсь приобрести еще несколько обновок)

О
Ольга
6 квітня 2014
Мастер подсказала несколько крутых комбинаций, даже и не думала, что из бабушкиного шкафа можно вытащить такие модные вещи.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень