100938
 

Подаруй аналіз гардероба!

Стиліст оцінить сезонні наряди клієнта та підбере поєднання на всі випадки життя. Іміджмейкер навчить вибирати відповідні фасони і правильно комбінувати кольори. Після цього модник приміряє нові луки для різних ситуацій: ділових переговорів, прогулянок на свіжому повітрі або посиденьок із друзями. Наостанок фахівець дасть безліч професійних рекомендацій і підкаже, від яких нарядів краще відмовитися. Проводити ревізію гардероба модний експерт буде вдома у клієнта. детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 30.04.2019
750 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 105 раз
1 людина
2 години
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Стиліст оцінить сезонні наряди клієнта та підбере поєднання на всі випадки життя. Іміджмейкер навчить вибирати відповідні фасони і правильно комбінувати кольори. Після цього модник приміряє нові луки для різних ситуацій: ділових переговорів, прогулянок на свіжому повітрі або посиденьок із друзями. Наостанок фахівець дасть безліч професійних рекомендацій і підкаже, від яких нарядів краще відмовитися. Проводити ревізію гардероба модний експерт буде вдома у клієнта.

Чому ми вибрали імідж-стиліста «Шопоголік»

Спеціаліст Юлія Гланц проходила навчання в Міжнародній школі стилю та іміджу, навчальні курси Professional image design і Ultimate tendencies of world fashion. Стиліст проводить семінари за авторськими програмами «Порядок в шафі і в голові», «Стиль життя», «Як вибрати свою сукню», «Офісний дрес-код».

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Шопоголік - Імідж-стиліст

7 відгуків

Л
Лена
14 листопада 2015
Присоединяюсь к мнениям девочек, и еще от себя добавлю. Мне кажется самое важно здесь - это взгляд со стороны. Стилист реально помогла мне понять, что идет, что нет, а о чем вообще лучше забыть. Спасибо ей за очень толерантный подход и знание своего дела!

А
Алина
18 травня 2015
Урра, я разобрала шкаф!!!))) сама не могла решиться отложить в сторону половину хлама, который скопился за много лет и уже не влезал на полки. А стилист помогла, самое главное - донесла до меня мысль, что важно не количество вещей а их сочетаемость и внешний вид. Спасибо большое за это!

Я
Яна
26 вересня 2014
В университетские годы очень любила ярко одеваться, но в последнее время стала консервативной. На работе в офисе это точно необходимо. Именно поэтому, мой выбор пал на это впечатление. Мы со стилистом тщательно перемеряли весь гардероб и подобрали много удачных сочетаний. Правда, собираюсь приобрести еще несколько обновок)

О
Ольга
6 квітня 2014
Мастер подсказала несколько крутых комбинаций, даже и не думала, что из бабушкиного шкафа можно вытащить такие модные вещи.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень