100938
 

Подаруй аналіз гардероба!

Ексклюзивна консультація від професійного стиліста. Він приїде додому та допоможе вдосконалити весь сезонний гардероб — і одяг, і аксесуари. Імідж-мейкер навчить правильно вибирати підходящий фасон речей, підібрати кольорові поєднання, а також допоможе в створенні модних луків в різних стилях.  детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 30.09.2018
750 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 99 раз
1 людина
2 години
Використати до 30.09.2018

Аналіз гардероба — що це?

Шанс назавжди позбутися від проблеми «нічого надіти» з допомогою зустрічі з персональним стилістом, який проведе ревізію гардеробу на дому. Під його пильним поглядом потраплять усі сезонні речі та аксесуари. Він вкаже, які речі можна та потрібно носити, а які навпаки — варто відкласти на потім. Крім того, профі допоможе скомбінувати вдалі образи на всі випадки життя. Це можливість не тільки навчитися відчувати впевненість на будь-якому заході, але й дізнатися кілька секретів створення модного лука.

Як все проходить?

Професійний стиліст навідається до щасливої власниці сертифіката додому. Спочатку він оцінить наявні речі та аксесуари на вішалці, а потім попросить Щасливчика їх приміряти. Профі докладно пояснить, у чому переваги чи недоліки тієї чи іншої моделі. Він також визначить, речі якого фасону та яких відтінків підходять найбільше. Потім стиліст допоможе у створенні ідеальних образів для різних заходів, а яких саме — гостя зможе вирішити сама.

Ексклюзивна консультація профі-стиліста

Досвідчений стиліст допоможе навести порядок в гардеробі. Він розповість, які речі ідеально підходять до фігури, кольоротипу, стилю й пояснить, чому від деяких моделей варто відмовитися. Однак профі не обмежиться лише поверхневим розгляданням — кожна сезонна річ пройде сувору перевірку приміркою.

Навчання модним навичкам

Досвідчений стиліст навчить всіх хитрощів створення бездоганного образу. Він розповість, як:

  • підбирати вдалу кольорову гаму
  • вибирати фасон одягу, який підійде
  • витримувати стиль

Вдалі вбрання на будь-який випадок

Стиліст скомбинує вподобані варіанти у готові луки. Це може бути як суворе офісне поєднання, так і вечірній наряд. Тепер не доведеться ламати голову перед черговою важливою подією, адже ідеальний образ вже буде готовий.

Місце проведення враження:

Шопоголік - Імідж-стиліст

7 відгуків реальних людей

Л
Лена
14 листопада 2015
Присоединяюсь к мнениям девочек, и еще от себя добавлю. Мне кажется самое важно здесь - это взгляд со стороны. Стилист реально помогла мне понять, что идет, что нет, а о чем вообще лучше забыть. Спасибо ей за очень толерантный подход и знание своего дела!

А
Алина
18 травня 2015
Урра, я разобрала шкаф!!!))) сама не могла решиться отложить в сторону половину хлама, который скопился за много лет и уже не влезал на полки. А стилист помогла, самое главное - донесла до меня мысль, что важно не количество вещей а их сочетаемость и внешний вид. Спасибо большое за это!

Я
Яна
26 вересня 2014
В университетские годы очень любила ярко одеваться, но в последнее время стала консервативной. На работе в офисе это точно необходимо. Именно поэтому, мой выбор пал на это впечатление. Мы со стилистом тщательно перемеряли весь гардероб и подобрали много удачных сочетаний. Правда, собираюсь приобрести еще несколько обновок)

О
Ольга
6 квітня 2014
Мастер подсказала несколько крутых комбинаций, даже и не думала, что из бабушкиного шкафа можно вытащить такие модные вещи.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень