101660
 

Подаруй урок акторської майстерності для двох!

Індивідуальний майстер-клас для двох друзів, який відкриє секрети повного перевтілення. Досвідчений викладач навчить сценічним прийомам, корисним і в реальному житті. Учасники навчаться показувати або приховувати власні емоції, а також позбудуться сором’язливості. На занятті доведеться попрацювати з мімікою, жестами та голосом. Вправи відбудуться у формі гри, щоб додатково розслабити акторів-початківців. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 31.03.2019
2 людини
2 години
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2019

Акторська майстерність для двох — що це?

Навчання основам акторської гри під час індивідуального заняття. Двоє Щасливчиків познайомляться з основними правилами театральної майстерності і виконають кілька вправ під керівництвом досвідченого педагога. Він розповість, чим відрізняється гра акторів в театрі та кіно, навчить виражати або приховувати свої емоції. Заняття допоможе стати впевненіше в собі та позбутися внутрішньої напруги.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з другом відправиться в кіношколу RemarkaFilm. Тут новачки познайомляться з педагогом з акторської майстерності. Протягом наступних двох годин він запропонує розім'ятися і попрацювати над контролем тіла — навчитися керувати своїм голосом, жестами та мімікою. Вправи допоможуть відкрити внутрішню свободу і перестати соромитися оточуючих. Майстер розповість, як можна швидко перемикати емоції, як зануритися у потрібний стан та як уникнути перегравання.

Індивідуальне заняття

Урок з акторської майстерності відбудеться спеціально для двох Щасливчиків. Педагог підбере цікаві вправи і навчить сценічним прийомам, які допоможуть друзям у реальному житті.

Управління емоціями, жестами і голосом

Заняття з акторської майстерності — можливість відчути себе справжньою голлівудською зіркою або увійти в образ улюбленого персонажа. Щасливчики потренуються красиво говорити, пластично рухатися і занурюватися в заданий стан.

2 години з досвідченим педагогом

Займатися з новачками буде професійний викладач кіношколи. Він індивідуально підбере найбільш корисні вправи, які можна виконувати у вигляді гри. Урок подарує безліч смішних моментів і корисний досвід.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
RemarkaFilm - Кіношкола
вул. Французький бульвар, 33 Показати на мапі

6 відгуків

Л
Люба
18 квітня 2018
Впечатление мне подарил папа. Честно сказать, раньше я даже не знала, что можно дарить такие приятные моменты! Актерское мастерство давно меня интересовало, но серьёзно над этим не задумывалась, а тут тебе все организованно, только придйди)) Безумно все понравилось! Сам процесс урока, обстановка и преподаватель, ему отдельное «Спасибо!»

О
Оксана
13 березня 2018
Коллеги приятно удивили подарком впечатлением! Выбрала актерское мастерство, чтобы открыть в себе новые грани...т.к. ни с чем подобным ранее не сталкивалась. Мастер класс проходил на территории Одесской киностудии с народной артисткой Натальей Бузько..я была поражена и счастлива от того, что провела с этой интереснейшей женщиной 2 часа, она помогла мне взглянуть на себя с другой стороны, стать...
Коллеги приятно удивили подарком впечатлением! Выбрала актерское мастерство, чтобы открыть в себе новые грани...т.к. ни с чем подобным ранее не сталкивалась. Мастер класс проходил на территории Одесской киностудии с народной артисткой Натальей Бузько..я была поражена и счастлива от того, что провела с этой интереснейшей женщиной 2 часа, она помогла мне взглянуть на себя с другой стороны, стать более уверенной. С удовольствием продолжу заниматься актерским мастерством в качестве хобби, очень рада что выбрала это впечатление)

Р
Рита
2 лютого 2018
я женщина, а значит я актриса :DD сходили с подругой на замечательный мастер-класс)) я очень много узнала, мне понравилось, а еще пригодится в реальной жизни. Подруга даже слишком воодушевилась - хочет основательно за актерское мастерство взяться)))

К
Карина
20 вересня 2017
я наконец избавилась от страха перед сценой! теперь уже даже хочется поскорее аудиторию побольше и что-то зачитать или рассказать. наверное, идти в актерский универ уже поздновато, но я бы хотела. вдохновленная на год вперед))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень