Подаруйте абонемент у спортзал!

1 людина
3 місяці
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Під час першого візиту спортсмену проведуть вступний інструктаж і покажуть, як правильно користуватися тренажерами. Потім він зможе займатися без часових обмежень, а також один раз відвідає 15-хвилинний сеанс масажу шийно-комірцевої зони.

Чому ми вибрали спортивний клуб BODY Target

Комплекс розташований у самому центрі Одеси — до нього зручно добиратися з будь-якої точки міста. Зал оснащений сучасним тренажерами, а також системами кондиціонування і вентиляції. На території клубу є все, що потрібно для продуктивних занять: кардіозона, силові тренажери, зона вільної ваги та фітобар.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Лидия
13 червня 2018
Я всегда откладывала свое решение пойти в спортзал. Наконец-то подруга подарила на день рождение такое интересное и ПОЛЕЗНОЕ впечатление) Очень нравится зал: светлый, просторный. Инструкторы очень приятные, покажут-подскажут. Уже есть первые результаты! Всем рекомендую, сервис тут на высшем уровне!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.